PowerArchiver - Výběr skinu (.PSF souboru) PowerArchiveru

Úvod

PowerArchiver umí používat tzv. skiny, kterými lze zcela změnit vzhled programu. Skiny se ukládají do souborů s koncovkou .PSF a mohou obsahovat vzhled uživatelského rozhraní, panelu nástrojů, ikon a dokonce i některá nastavení programu.

Jak skiny používat?

PowerArchiver se nainstaluje s několika různými skiny, které můžete přepínat přes „Nastavení > Skiny“ nebo kliknutím pravým tlačítkem myši na panelu nástrojů a volbou položky „Skiny“.

Další skiny můžete získat na internetu. Chcete-li si stáhnout další skiny, klikněte na příkaz „Stáhnout skiny pro PowerArchiver…“ z menu „Nápověda“ nebo kliknutím zde na www stránkách výrobce otevřete sekci věnovanou skinům. Skin si stáhnete tak, že na jeho název kliknete pravým tlačítkem a vyberete „Uložit cíl jako…“. Po stažení a uložení skinu na lokální disk dvakrát klikněte na název PSF souboru a PowerArchiver jeho obsah nainstaluje tak, abyste ho mohli začít používat.

Jak vytvářet svoje vlastní skiny?

Chcete-li vytvářet svoje vlastní skiny (.PSF), podívejte se prosím na internetové stránky http://www.powerarchiver.com/skins/. Tam najdete aktuální informace, jak vytvářet vlastní skiny a sdílet je s ostatními uživateli PowerArchiveru.

Poznámka:

Nastavení týkající se skinů najdete na záložce „Skiny a panel nástrojů“ v dialogu . Odtud můžete změnit aktuální skin celého programu i samotného panelu nástrojů.

Navigation