Otevírání archivu

K manipulaci s existujícím archivem na pevném disku jej musíte nejprve otevřít.

Z menu „Soubor“ vyberte příkaz „Otevřít archiv“. Toto můžete také provést kliknutím na tlačítko „Otevřít“ v nástrojové liště. Objeví se standardní dialogové okno Windows.

Video Tutorial

Pro přehrání obsahu potřebujete Adobe Flash Plugin.

Dostaňte se do adresáře, kam jste nainstalovali PowerArchiver (výchozí adresář je C:\Program Files\PowerArchiver). Nyní byste měli vidět seznam souborů, který obsahuje i soubor TUTOR1.ZIP. Označte soubor TUTOR1.ZIP a stiskněte tlačítko „Otevřít“. Dialog Otevřít se uzavře a vy jste navráceni zpět do hlavního okna PowerArchiveru.

Nyní byste měli vidět seznam čtyř souborů uložených v archivu TUTOR1.ZIP. Seznam informací o souboru ukazuje název souboru, datum a časové razítko, nezabalenou a zabalenou velikost, kompresní poměr a cestu k souboru.

Poznámka: Tento Průvodce přistupuje k tématům prostřednictvím hlavního okna PowerArchiveru. Při vysvětlování základů práce s programem předpokládá, že používáte tradiční/klasické uživatelské rozhraní - používáte-li „moderní“ uživatelské rozhraní, můžete přepnout na tradiční/klasické kliknutím na tlačítko „Uživatelské rozhraní“ na kartě „Nástroje“.

Navigation