Rozbalení souborů z archivu

Dříve nebo později budete potřebovat z archivu rozbalit nějaký soubor. Rozbalení souboru z archivu vytvoří nezkomprimovanou kopii souboru v adresáři podle vaší volby na harddisk. Rozbalení souboru z archivu neodstraní tento soubor z archivu.

  • Rozbalení jednoho nebo více souborů z archivu: označte soubor nebo soubory, které chcete zobrazit v seznamu obsaženém v archivu TUTOR1. V nástrojové liště klikněte na tlačítko „Rozbalit“. Vyberte adresář, kam se mají soubory rozbalit, a stiskněte tlačítko „Rozbalit“.
  • Rozbalení všech souborů z archivu: chcete-li z archivu rozbalit všechny soubory, po otevření archivu zvolte v sekci Soubory možnost „Všechny soubory“. Vyberte adresář, do kterého se mají soubory rozbalit, a stiskněte tlačítko „Rozbalit“.

Video Tutorial

Pro přehrání obsahu potřebujete Adobe Flash Plugin.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lGhFJFS4O9I

Jestliže otevřete Průzkumníka a dostanete se do zvoleného adresáře, uvidíte, že zvolené soubory byly rozbaleny. Další možnost, jak rozbalit soubory z archivu je přetáhnout je z okna PowerArchiveru do Průzkumníka nebo na Plochu nebo využít rozšíření Průzkumníka, které PowerArchiver nabízí.

Navigation