Вибір Оформлення PowerArchiver (Файл .PSF)

Загальні Відомості

PowerArchiver підтримує скіни, які можуть повністю змінити вигляд та відчуття PowerArchiver. Підтримка оформлення виконана з допомогою .PSF-файлів, які можуть вміщувати оформлення інтерфейсу, оформлення панелі інструментів, значки, а також деякі налаштування інтерфейсу.

Як використовувати оформлення

PowerArchiver встановлюється з кількома оформленнями панелі інструментів, які ви можете вибрати в меню “Параметри>Налаштування”, або клацнувши правою кнопкою на панелі інструментів та вибравши пункт “оформлення” . До того ж Ви можете знайти сотні оформлень в інтернет. Для отримання цих оформлень, клацніть “Завантажити Оформлення PowerArchiver…” у меню “Довідка” або просто клацніть тут, щоб перейти безпосередньо на Веб-сайт PowerArchiver. Щоб завантажити вподобане оформлення, клацніть правою кнопкою на його назві та оберіть “Зберегти призначення як…”. Коли з'явиться діалог Збереження, відшукайте папку, в яку встановлено PowerArchiver (зазвичай C:\Program Files\Power Archiver\Skins) та збережіть файл на Ваш комп'ютер.

Щоб розпочати використання цього оформлення:

  • Крок 1. Відкрийте PowerArchiver
  • Крок 2. Клацніть правою кнопкою на панелі інструментів
  • Крок 3. Оберіть “Оформлення для Панелі Інструментів PowerArchiver…”
  • Крок 4. Оберіть щойно завантажений вами файл (якщо він не у поточному каталозі, перейдіть до папки, до якої його було збережено)
  • Крок 5. Натисніть “Відкрити”

Будь ласка, Зверніть Увагу: Ви також можете обрати оформлення обравши “Оформлення” в меню “Параметри>Налаштування”, але якщо Ви завантажили оформлення до папки за замовчуванням PowerArchiver (зазвичай C:\Program Files\PowerArchiver\Skins).

Navigation