Tworzenie kopii plików w PowerArchiver

Wprowadzenie

PowerArchiver posiada łatwe w użyciu jednak bardzo zaawansowane narzędzie do wykonywania kopii plików - Automatyczna Kopia PowerArchiver. Opiera się ono na Skryptach Automatycznej Kopii PowerArchiver (PBS) które zawierają wszystkie niezbędne instrukcje do utworzenia kopii. Jednakże dzięki kreatorowi nie będziesz musiał ręcznie edytować plików PBS. Kreator jest bardzo dobrym narzędziem które pozwoli ci zrobić wszystko co potrzebujesz łącznie z dodaniem znaczników czasu, wyborem typu kompresji, przesłaniem kopii na serwer FTP i wiele innych.

Opcje wersji Pro:

W wersji Pro jest kilka opcji, które nie są dostępne w wersji standardowej ani testowej po upływie okresu testowego

  • kompresja 7-Zip - do 50% lepsza niż Zip, dostępna tylko w wersji Pro.
  • obsługa Harmonogramu Windows - bezpośrednia obsługa Harmonogramu Windows w oknie PowerArchiver dostępna jest tylko w wersji Pro.
  • obsługa dziennika zdarzeń - tworzenie dzienników i wysyłąnie ich (po skompresowaniu) pocztą e-mail dostępne są tylko w wersji Pro.

Jak zacząć

Jest kilka sposobów aby nauczyć się czegoś o Skryptach Automatycznej Kopii PowerArchiver:

  • Szczegółowe informacje - przeprowadzimy cię przez wszystkie opcje kreatora Automatycznej Kopii PowerArchiver. Sekcja ta jest wskazana dla wszystkich użytkowników którzy chcą się dowiedzieć więcej o Skryptach Automatycznej PowerArchiver. Chociaż jest wiele opcji w kreatorze i jest on dosyć przejrzysty i łatwy w użyciu, większość użytkowników powinna jednak przejrzeć tą sekcję.
  • Harmonogram kopii - opis jak tworzyć automatycznie kopie przy użyciu Harmonogramu Zadań z Windows.
Navigation