Rejestracja PowerArchiver

Jeśli dokonałeś zakupu licencji na program PowerArchiver, musisz wprowadzić kod aby dokończyć rejestracji oprogramowania i usunąć ograniczenia wersji niezarejestrowanej. Możesz tego dokonać na klika sposobów:

  • Gdy PowerArchiver wyświetla informacje o rejestracji przy otwieraniu programu, kliknij przycisk „Wprowadź kod rejestracyjny…”.
  • Wybierz „Wprowadź kod rejestracyjny…” z menu „Pomoc”.
  • Kliknij przycisk „Rejestracja” na pasku narzędziowym.

Gdy pojawi się okno dialogowe „Rejestracja PowerArchiver”, wprowadź swoje nazwisko i kod rejestracyjny dokładnie tak, jak jest podane w przysłanej instrukcji - oba pola rozróżniają małe i wielkie litery. Po wprowadzeniu danych kliknij „OK”.

Jeśli popełnisz błąd lub wprowadzisz złe dane, zostanie wyświetlona informacja o tym. Jeśli nie chcesz w tym momencie rejestrować PowerArchiver, naciśnij „Kontynuuj bez rejestracji…” i kliknij łącze poniżej aby dowiedzieć się jak dokonać zakupu licencji. Aby uzyskać informacje o możliwości zakupu PowerArchiver zobacz Informacje o zakupie.

Uwaga:

Jeśli dokonujesz darmowego uaktualnienia do PowerArchiver 2016, w celu rejestracji będziesz potrzebował kodów rejestracyjnych wersji PowerArchiver 2016 lub nowszej. Jeżeli masz starszą wersję programu (i kody do niej), zaloguj się na swoje konto wg informacji zamieszczonej poniżej i pobierz najnowswze kody.

Jak odzyskać kod rejestracyjny:

Jeśli już jesteś posiadaczem PowerArchiver, możesz sprawdzić stan swojego konta i pobrać kody rejestracyjne klikając tutaj: http://www.conexware.com/shop/

Uaktualnienia:

PowerArchiver 2016 jest darmowym uaktualnieniem dla WSZYSTKICH posiadaczy licencji osobistych (Personal). Wejdź na swoje konto korzystając z odsyłacza powyżej aby pobrać kody rejestracyjne PowerArchiver 2016.

Navigation