הרשמה אל PowerArchiver

במידה ורכשת רשיון עבור PowerArchiver, אתה חייב להכניס את הקוד שקיבלת כדי להירשם לתוכנה ולהסיר את תזכורת ההרשמה. באפשרותך לעשות זאת באמצעות מספר דרכים:

הפעלת הרשמה

  • אם PowerArchiver מציג תזכורת הרשמה כאשר הוא נפתח, לחץ על הכפתור “הכנס קוד הרשמה…” מתוך מסך זה.
  • לחץ על “הכנס קוד הרשמה…” מתוך התפריט “עזרה”.
  • לחץ על הכפתור “הרשמה” מתוך סרגל הכלים.

הכנסת מידע הרשמה

  • כאשר דו השיח “הרשמה אל PowerArchiver” מופיע, הכנס את שמך ואת קוד ההרשמה בדיוק כפי שהם מופיעים בהוראות שקיבלת - שניהם רגישים להבדל בין אותיות גדולות לקטנות. ברגע שהכנסת, לחץ על “אישור” כדי להירשם אל PowerArchiver. אנא שים לב ש-PowerArchiver יקבל תמיד קודים ובדיקת קוד זה תתרחש ברגע שתפעיל למעשה את PowerArchiver שוב - במקרה שקודים לא התקבלו, מסך נודניק יופיע שוב. במקרה שקודים התקבלו, מסך נודניק יוסר ו-PowerArchiver יסיר את כל התזכורות לגבי אי-הרשמה.

איתור תקלות

  • וודא שאתה משתמש באותם קודים כמו הגרסה שמותקנת. אם ברשותך PowerArchiver 2012 מותקן, וודא שהדוא”ל שלך עם קודים שצוינו שהם קודים של PowerArchiver 2012.
  • הפעל כמנהל - נסה להפעיל את PowerArchiver כמנהל ע”י לחיצה ימנית על סמל PowerArchiver ובחירה בהפעל כמנהל. זה ישים עבור Windows 7, Windows Vista ו-Windows 8. אחרי כן הכנס את קודי ההרשמה שלך.

מדריך וידאו

תוסף פלאש לדפדפן נדרש כדי להציג תוכן זה.

שדרוג מגרסאות ישנות יותר של PowerArchiver

אם ברשותך שדרוג חינמי אל PowerArchiver 2012 עדין תצטרך קודי הרשמה של PowerArchiver 2012. אם ברשותך קודים עבור גרסה קודמת ל-2012, אנא ראה למטה כיצד להתחבר לחשבונך כדי להשיג את הקודים האחרונים.

חשבונך - השב את הקודים שלך, קבל גם שדרוג בחינם וגם בתשלום

אם כבר יש בבעלותך PowerArchiver, באפשרותך לבדוק את מצב חשבונך ולקבל קודי הרשמה ע”י לחיצה כאן: http://www.conexware.com/shop/

מדיניות שדרוג

PowerArchiver 2012 הוא שדרוג חופשי לכל לקוחות רשיון אישי, וללקחות רשיון עסקי של PowerArchiver 2010 ו-PowerArchiver 2011. עליך לבקר בחשבונך דרך הקישור למעלה כדי לקבל את קודי ההרשמה האחרונים של PowerArchiver 2012.

רכישת PowerArchiver

במקרה שעדין לא נרשמת אל PowerArchiver, או שברצונך לרכוש רשיון אחר, אנא בקר בחנות המקוונת שלנו למשלוח מיידי: http://www.powerarchiver.com/order/

Navigation