Як Видобути Файли із Архіву

Без сумніву, Вам доведеться видобувати файл із архіву. Видобування файлу з архіву створює нестиснуту копію файлу у зазначеній Вами папці на жорсткому диску. Видобування файлу з архіву не призводить до його видалення з цього архіву.

  • Видобування одного чи декількох файлів: зазначте файл або файли, які Ви бажаєте видобути, у списку файлів, уміщених в архів TUTOR1. Оберіть параметр “Видобути…” у меню “Дії”. Оберіть папку, в яку Ви бажаєте видобути файли й натисніть кнопку “Видобути”.
  • Видобування всіх файлів: Якщо Ви хочете видобути усі файли з архіву, тоді після відкривання натисніть кнопку “Видобути” і впевніться, що в вікні Видобування вибрано параметр “Усі файли”. Оберіть папку, в яку Ви бажаєте видобути файли й натисніть кнопку “Видобути” .

Video Tutorial

Для перегляду цієї сторінки необхідно встановити Adobe Flash Plugin.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lGhFJFS4O9I

Якщо Ви відкриєте Провідник Windows і перейдете до обраної папки, то Ви побачите, що зазначені файли були видобуті. Іншим шляхом видобування файлів із архіву є їх перетягування з PowerArchiver на Провідник Windows чи Робочий Стіл або використовування розширення Оболонки PowerArchiver.

Navigation