שליחת ארכיונים בדוא"ל

PowerArchiver משתמש ביישום הרגיל של הדוא”ל שלך לשליחת קבצים דוא”ל.

ישנן שתי דרכים לשליחת קבצים בדוא”ל באמצעות PowerArchiver:

  • החלון הראשי של PowerArchiver - באפשרותך לשלוח בדוא”ל את הארכיון הפתוח כרגע ע”י לחיצה על “שלח ארכיון בדוא”ל…” מתוך התפריט “קובץ> שלח” (“קובץ” תחת ממשק קלאסי). PowerArchiver יצור הודעת דוא”ל חדשה ויצרף את הארכיון הפתוח אליה. לאחר מכן באפשרותך לכתוב נמען, להוסיף טקסט, ולשלוח את הדוא”ל כפי שאתה עושה בד”כ.
  • סיומות מעטפת - אם תאפשר את סיומת המעטפת “שלח בדוא”ל…” (באפשרותך לאפשר את סיומת המעטפת ע”י לחיצה על תצורה> סיומות מעטפת), תוכל לבצע לחיצה ימנית על כל ארכיון בסייר של Windows וללחוץ על “שלח בדוא”ל…” כדי לשלוח את הארכיון בדוא”ל. PowerArchiver יצור הודעת דוא”ל חדשה ויצרף את הארכיון הפתוח אליה. לאחר מכן באפשרותך לכתוב נמען, להוסיף טקסט, ולשלוח את הדוא”ל כפי שאתה עושה בד”כ.

לחץ כאן למידע נוסף על סיומות מעטפת: מיזוג המעטפת של Windows

הערה

Eudora, Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook ולקוחות דוא”ל אחרים התומכים בממשק MAPI של Windows יפעלו עם מאפיין זה, אך ייתכן כי AOL mail לא יפעל. במקרה שלקוח הדוא”ל שלך אינו תומך ב-MAPI, אז עדין יהיה באפשרותך לגרור ולשחרר ארכיון אל לקוח הדוא”ל.

תוספי לקוח דוא"ל

ל-PowerArchiver יש כרגע תוסף מיוחד עבור Microsoft Outlook, המאפשר לך לדחוס תצריפים מתוך MS Outlook עצמו. ניתן להוריד את התוסף בכתובת: [http://www.powerarchiver.com/paop/] .

Navigation