שימוש בפרופילי FTP

הקדמה

ל-PowerArchiver יש יכולות FTP מובנות. הן מיועדות בעיקר לשימוש בסקריפטי גיבוי (pbs.) של PowerArchiver, אבל באפשרותך גם להשתמש במאפיין כדי להעלות כל ארכיון פתוח לשרת FTP דרך “שלח ארכיון ב-FTP” בתפריט “קובץ> שלח”, או אפילו דרך סיומות המעטפת (האפשרות עלולה להיות מבוטלת כברירת מחדל, עבור אל “אפשרויות> תצורה> סיומות מעטפת” כדי לאפשר אפשרות זו). בכל זאת, כל אפשרות מפעילה את אותו מסך התחברות מהירה אל FTP שבו באפשרותך לבחור פרופיל FTP שברצונך להשתמש, או ליצור אחד חדש. ישנו גם חלון של לקוח FTP עבור משתמשים בעלי רשיון Toolbox.

כיצד להשתמש בפרופילי FTP ב-PowerArchiver:

לקוח FTP

מ-PowerArchiver 2009, יש לקוח FTP/Secure FTP ראוי ב-PowerArchiver. באפשרותך להשתמש בו כדי להוריד ולהעלות קבצים משרתי FTP/Secure FTP והוא תומך גם בפרופילי FTP (גרסת Toolbox בלבד).

פרוטוקולי FTP נתמכים

PowerArchiver תומך ב-FTP/SFTP/FTP+ SSL וב-FTP +SSL/TSL. בנוסף, PowerArchiver תומך במצב FIPS-140.2 עבור חיבור SSL FTP.

פרופילי FTP

כל המידע הענייני אודות אתרי FTP מאוחסן בפרופילי FTP. כל המידע מאוחסן ע”י PowerArchiver בנוחיות בתור פרופיל, כך שבאפשרותך להשתמש בו שוב ללא הכנסת המידע על שרת ה-FTP מחדש. באפשרותך למצוא מידע נוסף למטה (גרסה מקצועית בלבד).

יצירה ועריכה של פרופיל FTP

ניתן ליצור פרופיל חדש דרך התחברות מהירה אל FTP או ע”י שימוש ב”תצורה> פרופילי FTP”. לחץ פשוט על “פרופיל חדש” כדי לעבור אל מנהל פרופילי ה-FTP.

אם ברצונך לערוך פרופיל קיים, בחר פשוט את הפרופיל ולחץ על “ערוך פרופיל”.

אפשרויות מנהל פרופילי FTP

 • שם - הכנסת השם עבור פרופיל ה-FTP.
 • שם מארח או IP - הכנסת כתובת האינטרנט של ה-FTP (לדוגמא, ftp.mysite.com.
 • יציאה - היציאה (port) בה שרת ה-FTP משתמש. ברירת המחדל היא 21, אך שרת FTP עלול להשתמש ביציאה שונה. אנא צור קשר עם מנהל המערכת שלך או עם התמיכה הטכנית של חברת ה-FTP שלך אם אינך בטוח באיזו יציאה עליך להשתמש.
מצב

בחירת פרוטוקול העברת קבצים:

 • FTP - פרוטוקול FTP רגיל הנמצא בשימוש במרבית שרתי ה-FTP.
 • SFTP - פרוטוקול FTP מאובטח עבור העברות מאובטחות יותר (שרת ה-FTP שלך צריך לתמוך באפשרות זו).
 • התחברות אלמונית - סמן אפשרות זו אם אינך צריך שם משתמש וסיסמא כדי להשיג גישה לשרת ה-FTP שלך.
 • שם משתמש - הכנסת שם ההתחברות עבור ה-FTP שלך; נמצא בשימוש רק אם אתה צריך להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא.
 • סיסמא - הכנסת סיסמא. עבור התחברויות אלמוניות, נדרשת כתובת דוא”ל. PowerArchiver הכניס כתובת דוא”ל אלמונית המהווה ברירת מחדל שבאפשרותך לשנות.
 • פסק-זמן - PowerArchiver יחזיר שגיאה אם הוא לא יקבל תגובה מהשרת תוך כמות הזמן שהוכנסה. שנה את ברירת המחדל אם החיבור לאינטרנט שלך צריך זמן נוסף כדי להתחבר לשרת.
 • מצב סביל - קרוב לוודאי שתצטרך להשתמש במצב סביל כדי להשיג גישה לשרת FTP אם אתה נמצא מאחורי חומת אש או NAT. אם מכל סיבה כלשהי אין באפשרותך להתחבר לשרת ה-FTP שלך ואתה משתמש ב-DSL או בחיבור כבלים, קרוב לוודאי שתצטרך לסמן אפשרות זו.

מידע על קובץ

מידע על קובץ מופיע בחלון התחברות מהירה אל FTP והוא ענייני להעלאת ה-FTP הנוכחית שלך.

 • קובץ מקומי - הוא נתיב לקובץ המקומי שלך שברצונך להעלות. PowerArchiver מכניס את המידע בשדה זה ע”י ברירת מחדל כך שאינך צריך לשנות אותו בעצמך.
 • קובץ יעד - זהו היעד בשרת ה-FTP שלך שאליו הקובץ יועלה. אם תשאיר אותו מוגדר מראש, PowerArchiver יעלה את הקובץ לתיקיית השורש של ה-FTP שלך.

מידע נוסף

פרופילי FTP מאוחסנים ע”י שימוש בהצפנת 256-סיביות AES. זה הופך את נתוני התחברות ה-FTP שלך להרבה יותר מאובטחים מאשר טקסט פשוט, אך עדין הנתונים אינם מאובטחים לגמרי.

Navigation