בחירת מעטפת עבור PowerArchiver

הקדמה

PowerArchiver תומך במעטפות המאפשרות לשנות לגמרי את המראה וההרגשה של PowerArchiver. תמיכה במעטפות נעשת דרך קבצי PSF, אשר יכולים להכיל מעטפת ממשק, מעטפת סרגל כלים, סמלים ואפילו מספר קביעות ממשק.

כיצד להשתמש במעטפות?

PowerArchiver מגיע עם מספר מעטפות מעוצבות מראש שבאפשרותך לערוך ע”י לחיצה על הכפתור “בחירת מעטפת” מתוך התפריט “אפשרויות” או ע”י לחיצה ימנית על סרגל הכלים ואז לחיצה על “בחירת מעטפת” (ממשק קלאסי). באפשרותך גם לעיין ולהוריד מעטפות אחרות דרך האינטרנט. כדי להשיג גישה למעטפות אלו, לחץ על “הורד מעטפות עבור PowerArchiver…” מתוך התפריט “עזרה” כדי לעבור ישירות לאתר של PowerArchiver. כדי להוריד מעטפת מועדפת, בצע לחיצה ימנית על שם המעטפת ולחץ על “שמירת יעד בשם…”. כשדו שיח השמירה יופיע, שמור קובץ זה במחשב שלך ואז פתוח אותו ע”י לחיצה כפולה עליו. PowerArchiver יתקין מעטפת זו עבורך ויהיה באפשרותך להשתמש בה מתוך PowerArchiver.

כיצד ליצור מעטפות משלך?

לעזרה בנוגע ליצירת מעטפות משלך (PSF.), אנא בקר בעמוד המעטפות שלנו בכתובת http://www.powerarchiver.com/skins/ . שם יהיה באפשרותך להשיג גישה למידע האחרון על כיצד ליצור מעטפות משלך וכיצד לשתף אותן עם אחרים.

תצורה

ניתן לבחור אפשרויות מעטפת ע”י לחיצה על “מעטפות” בתפריט “אפשרויות> תצורה”. משם באפשרותך להתאים את מעטפת סרגל הכלים הנוכחית ואת מעטפת הממשק הנוכחית כרצונך. מעטפות יעבדו בצורה הטובה ביותר כאשר הן בשימוש עם ממשק קלאסי, מאחר שסרגל הכלים של הממשק החדיש לא ישתנה.

Navigation