מנהל הסיסמאות

הקדמה

ל-PowerArchiver יש מאפיין מצוין הנקרא מנהל הסיסמאות. ממש כמו מנהל הסיסמאות של דפדפן האינטרנט שלך, הוא זוכר את הסיסמאות של כל המסמכים המאובטחים (קבצי PAE ,7Zip ,ZIP מוצפנים) שברצונך שהוא יזכור. הוא מיועד להפוך את השימוש בקבצים מאובטחים לקל הרבה יותר עבור משתמשי PowerArchiver. כמובן, באפשרותך לבטל את השימוש במאפיין באופן חלקי או לגמרי, אם אתה מודאג בנוגע לאבטחה.

עד כמה מאובטח מנהל הסיסמאות?

מבפנים, הסיסמאות שלך נשמרות ע”י שימוש בהצפנת AES 256 סיביות, מה שאומר שהן מאובטחות מאוד. זה אפשרי לפרוץ את ההצפנה, אמנם זה מאוד לא סביר. אם אתה עובד בסביבה בלתי בטוחה מאוד, אז סביר שעליך לבטל מאפיין זה. עבור אל “אפשרויות> תצורה> מנהל הסיסמאות” כדי להגדיר את האפשרויות שלך. אנא זכור שהדרך הקלה ביותר לגנוב את נתוניך תהיה ישירות מהמחשב שלך, ולא מגישה מרחוק. וודא אם יש לך נתונים שברצונך לשמור מאובטחים, הגבל גישה למחשב שלך רק למשתמשים בהם אתה בוטח.

עד כמה חכם מנהל הסיסמאות?

מנהל הסיסמאות של PowerArchiver חכם מאוד. ברגע ששמרת את הסיסמא עבור קובץ מוצפן (7Zip ,ZIP או PAE), יהיה באפשרותך להציג, לפתוח, לחלץ ואפילו להשתמש בכלים כגון חילוץ מרובה והמרת ארכיונים ללא צורך בהכנסת הסיסמה שוב אי-פעם.

Navigation