מיזוג המעטפת של Windows

באפשרותך לקבל במהירות גישה למאפיינים רבים של PowerArchiver באמצעות מיזוג התכנית עם Windows 95/98/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8 (כולל גרסאות 64-סיביות). שימוש ב-PowerArchiver באמצעות הסייר של Windows הוא הדרך המהירה ביותר גם ליצור ארכיונים וגם לחלץ מארכיונים.

חשוב: PowerArchiver מפעיל רק מעט סיומות מעטפת סייר כברירת מחדל, כך שבאפשרותך לעבור אל “אפשרויות> תצורה> סיומות מעטפת” כדי לכוון היטב את עדיפויותיך.

כיצד לחלץ קבצים ע"י שימוש בסייר של Windows:

כדי לחלץ את כל הקבצים שבתוך ארכיון ZIP בלי לעזוב את הסייר של Windows, לחיצה ימנית על הקובץ המכווץ, ואז בחר ב”חלץ אל…”, “חלץ אל C:\…”, או ב”חלץ לכאן” מתוך תפריט ההקשר (לחיצה ימנית). אם תבחר ב”חלץ אל”, יוצג בפניך חלון לבחירת תיקייה מדויקת אליה יחולצו הקבצים.

דרך אחרת לחילוץ קבצים מארכיון היא להשתמש בלחיצה על הכפתור הימני בעכבר כדי לגרור ולשחרר ארכיון מחלון של הסייר לאיזשהו סמל תיקייה, ואז לחץ על “חלץ אל” מתוך תפריט ההקשר. כדי לעשות כך, וודא שימוש בכפתור הימני בעכבר בזמן גרירה.

כיצד להוסיף/ליצור/לכווץ ע"י שימוש בסייר של Windows:

כדי להוסיף קבצים לארכיון ZIP ע”י שימוש בסייר של Windows, בחר פשוט בקובץ אחד/תיקייה אחת או יותר בסייר, לחיצה ימנית על אחד מהקבצים/תיקיות מודגשים ולחץ על “כווץ אל…“או על “כווץ אל ZIP”.

דרך אחרת להוסיף קבצים לארכיון קיים היא לגרור קובץ כלשהו לתוך הסמל של אותו ארכיון.

באפשרותך לבצע כמעט כל פעולה של PowerArchiver מסיומות מעטפת הסייר, כולל: כיווץ, חילוץ (ארכיונים רבים), פיצול ארכיוני ZIP (פריסה), המרת ארכיונים, בחינת ארכיונים, שליחה בדוא”ל, שליחה ב-FTP, הצפנה ופענוח של קבצים (pae.). חלק מאפשרויות אלו מבוטלות ע”י ברירת מחדל, כך שמשתמשים טירונים לא יתבלבלו מהאפשרויות הרבות. באפשרותך לעבור אל ” אפשרויות> תצורה> סיומות מעטפת” כדי לשנות את עדיפויות סיומות המעטפת. אנו ממליצים בחום לכוונן אפשרויות אלו.

שימוש בתפקדויות הגרירה והשחרור של PowerArchiver

כדי לחלץ ארכיון, לחיצה ימנית עליו וגרירתו לעבר תיקייה כלשהי בחלון של הסייר. כאשר תשחרר את לחיצת הכפתור הימני, תקבל אפשרויות חילוץ עבור אותו ארכיון.

יצירת ארכיונים חדשים בתוך הסייר של Windows

לחיצה ימנית בכל מקום שהוא על התיקייה או על שלוחן העבודה ומתוך התפריט “חדש”, לחץ על “קובץ ZIP של PowerArchiver”.

השגת גישה אל PowerArchiver מתפריט ההתחלה

אם תסמן את “כלול את PowerArchiver בתפריט ההתחלה” בתפריט “אפשרויות” של PowerArchiver, יהיה באפשרותך להפעיל את PowerArchiver ע”י לחיצה על הסמל בתפריט ההתחלה. באפשרותך גם להשיג גישה לארכיונים שנפתחו לאחרונה באמצעות הכניסה “פריטים אחרונים” בתפריט ההתחלה.

Navigation