Použití PowerArchiveru k odesílání archivů e-mailem

PowerArchiver posílá soubory elektronickou poštou prostřednictvím běžného poštovního klienta.

PowerArchiver umí využívat elektronickou poštu dvěma způsoby:

  • přes hlavní okno PowerArchiveru - právě otevřený archiv můžete odeslat kliknutím na tlačítko „Email“ na kartě „Základní > Soubor“ (používáte-li tradiční/klasické uživatelské rozhraní, najdete funkci „Odeslat archiv emailem…“ v nabídce „Soubor“). PowerArchiver vytvoří novou e-mailovou zprávu a připojí k ní otevřený soubor jako přílohu. Potom můžete zprávu adresovat, přidat jakýkoliv text a poslat stejně, jako posíláte všechny ostatní zprávy.
  • přes Rozšíření Průzkumníka - zapnete-li v „Konfigurace > Rozšíření Průzkumníka“ možnost „Odeslat…“, budete moci odesílat archivy kliknutím pravým tlačítkem na jakýkoliv archiv v Průzkumníkovi a vybráním „Odeslat“. PowerArchiver vytvoří novou e-mailovou zprávu a připojí k ní otevřený soubor. Potom můžete zprávu adresovat, přidat jakýkoliv text a poslat stejně, jako posíláte všechny ostatní zprávy.

Klikněte sem pro další informace o rozšířeních Průzkumníka.

Poznámka:

Tato funkce bude pracovat se všemi programy, které ve Windows podporují rozhraní MAPI - např. Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express nebo Eudora. Jestliže váš poštovní klient rozhraní MAPI nepodporuje, stále ještě máte možnost vytvořit novou zprávu ručně a archiv do ní jednoduše přetáhnout.

Zásuvné moduly pro poštovní klienty

V současné době je k dispozici speciální zásuvný modul pro Microsoft Outlook, který umožňuje pakovat přílohy přímo z prostředí MS Outlooku. Zásuvný modul si můžete stáhnout z adresy http://www.powerarchiver.com/paop/.

Navigation