Використання PowerArchiver для надсилання архівів електронною поштою

PowerArchiver використовує Вашу стандартну поштову програму для надсилання файлів електронною поштою.

Існує два шляхи відправлення файлів за допомогою PowerArchiver:

  • У головному Вікні PowerArchiver - Ви можете надіслати поточний відкритий архів, обравши “Надвіслати архів по Е-Mail…” у меню “Файл”. PowerArchiver створить нове e-mail-повідомлення і приєднає до нього відкритий архів. Потім Ви можете адресувати повідомлення, додати будь-який потрібний текст та надіслати лист як Ви це робите звичайно.
  • Інтеграція в оболонку - Якщо Ви ввімкнули розширення оболонки “Надіслати по Е-Mail…” (Ви можете ввімкнути його у Налаштування Паоаметрів> Інтеграція в оболонку), Ви можете клацнути правою кнопкою мишки на будб-якому архіві у Провіднику Windows та натиснути на “Надіслати по Е-Mail…” щоб відправити архів. PowerArchiver створить нове e-mail-повідомлення і приєднає до нього відкритий архів. Потім Ви можете адресувати повідомлення, додати будь-який потрібний текст та надіслати лист як Ви це робите звичайно.

Клацніть сюди для додаткової інформації про інтеграцію в оболонку.

Будь ласка, зверніть Увагу:

Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, Eudora та інші поштові клієнти, що підтримують інтерфейс Windows MAPI працюватимуть із цим інструментом, але пошта AOL не буде. У випадку, коли Ваша поштова програма не підтримує MAPI, Ви можете “перетягнути й опустити” архів на поштовий клієнт.

Navigation