יצירת ארכיון חדש

מידע כללי

למידע מקדים, אנא ראה את האזור ששמו “מדריך - יצירת ארכיון חדש”.

ישנן מספר דרכים שבאמצעותן באפשרותך ליצור ארכיון חדש:

  • מתוך החלון של PowerArchiver, לחץ על “קובץ> חדש” או על הכפתור “חדש” בסרגל הכלים.
  • ישירות מהסייר של Windows, ע”י שימוש בסיומות מעטפת הסייר של PowerArchiver.
  • שימוש בגרירה ושחרור.

יצירת ארכיון חדש מהחלון הראשי של PowerArchiver

כדי ליצור ארכיון חדש, לחץ על “ארכיון חדש” מתוך סרגל הכלים של PowerArchiver.

זה מפעיל את תיבת דו השיח של ארכיון חדש. הקלד את שם הארכיון שברצונך ליצור. תיבת דו שיח זו עובדת כמו חלונות שמירה רגילים של Windows. השמות של ארכיונים קיימים כלשהם בכונן ובתיקייה שנבחרו יופיעו ברשימה כדי לעזור לך לבחור שם שאינו נמצא כבר בשימוש.

מתוך התיבה “שמירה בשם”, באפשרותך לבחור בין תבניות ארכיון אלו: BH (BlackHole) ,ISO ,TAR ,LHA (LHA) ,CAB ,7-Zip ,ZIP או סקריפט גיבוי אוטומטי של PowerArchiver.

אם ברצונך ליצור ארכיון TAR.GZ או TAR.BZ2, אתה מוכרח תחילה לבחור ב-TAR בזמן יצירת קובץ חדש ולאחר מכן, בזמן בחירת קבצים להוספה בחר ב-“GZIPed TAR” או ב-“BZIPed TAR” תחת שיטות דחיסה.

באיזו דחיסה להשתמש?

אנו ממליצים בהחלט להשתמש בדחיסת ZIP ברוב המקרים. היא מהירה למדי ולמשתמשים רבים יש כבר תכניות תואמות ZIP היכולות לפתוח קבצי ZIP. גרסאות Windows חדשות (Win2003, WinXP, Win2000, WinME וכד') תומכות בדחיסה מסוג ZIP ו-CAB היישר מהקופסה, כך שאם תשלח קובץ ZIP או CAB למישהו, קרוב לוודאי שהוא יוכל לפתוח אותו.

תבנית 7-Zip

אנו ממליצים גם להשתמש בתבנית 7-Zip, במיוחד אם אתה דוחס קבצים גדולים, מאחר שיש לה את הדחיסה הטובה ביותר מבין כל התבניות המאופיינות ב-PowerArchiver. אנא לחץ על הקישור הבא כדי לגלות עוד על 7-Zip: דחיסת 7Zip

Navigation