כונן וירטואלי

הקדמה

כונן וירטואלי הוא כלי אשר מאפשר לך ליצור דיסקי DVD מתמונות ISO המאוחסנות במחשב שלך. לא תצטרך לצרוב תחילה את תמונת ה-ISO. זה יעיל מאוד לגבות את דיסקי ה-DVD שלך בתמונות ISO ואז להשתמש בהן מאוחר יותר ללא צורך בצריבתם אל דיסק.

התקנת כונן וירטואלי

באפשרותך להפעיל את אשף הכונן הוירטואלי ע”י לחיצה על תפריט הצריבה ואז על כונן וירטואלי. אם אין לך כונן וירטואלי מותקן, PowerArchiver יציע לך באופן אוטומטי להוריד ולהתקין את מנהלי ההתקנים האחרונים של PAVD עבורך.

הוספת כונן וירטואלי חדש

 1. לחץ על כונן וירטואלי תחת כרטיסיית הצריבה בחלון הראשי של PowerArchiver.
 2. לחץ על “צור התקן DVD וירטואלי חדש” ולחץ על הבא.
 3. בחר תמונת ISO שאותה ברצונך להציב בכונן ולחץ על הבא.
 4. סקור את הפרטים ולחץ על הבא.
 5. ה-DVD הוירטואלי שלך מוצב ויהיה באפשרותך למצוא אותו תחת “התקנים עם אחסון נשלף” במחשב שלי.

הסרת כונן וירטואלי

 1. לחץ על כונן וירטואלי תחת כרטיסיית הצריבה בחלון הראשי של PowerArchiver.
 2. לחץ על “בטל הצבה/הסר התקן” ולחץ על הבא.
 3. בחר התקן לביטול הצבה ממנו ולחץ על הבא.
 4. סקור את הפרטים ולחץ על הבא.

הערה: מאפיין זה מבוטל למשתמשים בלתי רשומים של PowerArchiver Toolbox. כדי לאפשר אותו, עליך לרכוש את PowerArchiver Toolbox.

עצות ותכסיסים

 • מומלץ לגבות את דיסקי ה-DVD של התוכנות שרכשת אל קבצי ISO. לא רק שיהיה באפשרותך להשתמש בהם בקלות יותר באמצעות כונן וירטואלי, אלא גם לדיסקי ה-DVD של היום יש חיים קצרים וסביר להניח שכאשר תצטרך את ה-DVD הזה שוב, הוא לא יעבוד בגלל שריטות או השפעת מזג-האוויר. דבר ראשון שיש לעשות כאשר רוכשים מחשב חדש או תוכנה חדשה הוא ליצור עותק שלהם באמצעות כלי להעתקת DVD אל תמונה (ISO).
 • הכונן הוירטואלי של PowerArchiver לא יוכל להציב עותקים של דיסקי DVD מוגנים - כגון משחקים, אך תוכנות כגון Microsoft Windows, Microsoft Office ואחרות, אמורות לעבוד מצוין.
Navigation