Menedżer Haseł

Wprowadzenie

PowerArchiver zawiera nowe potężne narzędzie: Menedżera Haseł. Tak jak menedżer haseł w przeglądarce internetowej, pamięta on hasła wszystkich zabezpieczanych dokumentów (szyfrowane archiwa ZIP i pliki PAE), które chcesz zapamiętać. Jest on przeznaczony do ułatwienia pracy z zabezpieczonymi plikami w PowerArchiver. Oczywiście możesz wyłączyć częściowo lub całkowicie tę funkcję jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo.

Jak bezpieczny jest Menedżer Haseł?

Twoje hasła są wewnętrznie zachowywane przy użyciu 256 bitowego szyfrowania AES, które oznacza, że jest to bardzo bezpieczne. Jest możliwe złamanie szyfrowania, jednakże jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeśli pracujesz w wysoce niezabezpieczonym środowisku, lepiej wyłączyć tę funkcję. Idź do „Opcje> Konfiguracja> Menedżer Haseł” aby ustawić opcje.

Jak inteligentny jest Menedżer Haseł?

Menadżer Haseł PowerArchiver jest bardzo inteligentny. Raz zapisane hasło do szyfrowanego pliku (ZIP lub PAE), będzie mogło być dostępne do przeglądania, otwierania, rozpakowywania i innych funkcji nawet takich jak wielokrotne wypakowywanie i konwersja archiwum bez konieczności ponownego podawania hasła.

Navigation