Збереження Паролів у Password Manager

Загальні Відомості

PowerArchiver має чудовий інструмент під назвою Password Manager. Він дуже схожий на інструмент збереження паролі у Вашому переглядачу Вев-сторінок, він запам'ятовує паролі до всіх безпечних документів (зашифровані файли ZIP та файли PAE), до яких Ви хочете, щоб він запам'ятав. Його розроблено для того, щоб спростити користувачам PowerArchiver використання безпечних файлів. Звичайно, Ви можете вимкнути цей ін6струмент повністю або частково, якщо Ви хвилюєтеся про безпеку.

Наскільки безпечним є збереження паровів у Password Manager?

Всередині Ваші паролі зберігаються з використанням 256-розрядного шифрування, що означає, що вони мають надійну безпеку. Можливість зламати шиврування існує, але це дуже малойморірно. Якщо Ви працюєте в дуже небезпечному середовищі, Вам потрібно повністю вимкнути цей інструмент. Перейдіть до “Параметри> Налаштування> Збереження Паролів”, щоб налаштувати Ваші параметри. Будь ласка, пам'ятайте, що найпростіше отримати доступ до Ваших даних через Ваш комп'ютер, ніж дистанційно та впевніться у тому, що якщо у Вас є дані, які потрібно тримати в безпеці, обмежте доступ до Вашого комп'ютера лише тими людьми, яким Ви довіряєте.

Наскільки потужним є Password Manager?

PowerArchiver Password Manager є дуже потужним. Коли Ви збережете пароль до зашифрованого файлу (ZIP або PAE), Ви зможете переглядати, відкривати, видобувати та використовувати інструменти такі, як мульти-видобування та перетворювач архівів без потреби вводу пароля заново.

Navigation