סקירה כללית

הקדמה

המחלץ-העצמי של PowerArchiver כלול עם PowerArchiver. הוא יוצר קבצי חלוץ-עצמי מארכיוני ZIP, CAB וקבצי PAE מוצפנים. הוא שימושי מאוד לשליחת קבצים אל אלו שאין להם PowerArchiver מותקן.

מידע נוסף על קבצי חילוץ-עצמי

קובץ חילוץ-עצמי הוא קובץ של תכנית הפעלה (קובץ EXE) המכיל ארכיון וקוד תוכנה קטן (בין 50KB ל-150KB) המשמשים לחילוץ הארכיון. המשתמש אינו צריך שיהיה לו את PowerArchiver מותקן על מנת להפעיל קובץ חילוץ-עצמי, מאחר שקובץ חילוץ-עצמי פועל כמו כל קובץ הפעלה (קובץ EXE) אחר.

כאשר קובץ חילוץ-עצמי מופעל ע”י המשתמש, הקובץ מציג תיבת דו שיח המאפשרת למשתמש לבחור את התיקייה “חילוץ אל” ע”י שימוש בכפתור עיון או ע”י הקלדה ידנית של שם תיקיית היעד אל תוך השדה. משתמשים יכולים גם לבחור מספר אפשרויות אחרות, כולל אילו קבצים לחלץ והאם להחליף קבצים קיימים או לא.

קבצי חילוץ-עצמי של PowerArchiver ניתנים להפצה באופן חופשי.

יצירת ארכיון חילוץ-עצמי

ישנן מספר דרכים באמצעותן ניתן ליצור ארכיוני חילוץ-עצמי ב-PowerArchiver:

  • אשף חילוץ-עצמי - הוא כלי רב עצמה וקל לשימוש עבור יצירת ארכיוני חילוץ-עצמי. תבניות ZIP, 7-Zip, ו-CAB נתמכות. האשף מומלץ אם אינך רוצה להמיר ארכיון קיים אל ארכיון חילוץ-עצמי, אך במקום זאת, הוא מומלץ אם ברצונך ליצור ארכיון חדש.
  • יצירת EXE - מופיע בתפריט “פעולות” של PowerArchiver כאשר נפתח סוג נתמך כלשהו של ארכיון (ZIP, CAB, 7-Zip ו-PAE). באפשרותך להמיר כל אחד מארכיונים אלו אל חילוץ-עצמי באמצעות שלב אחד פשוט.
  • הצפנת קובץ (PAE) - באפשרותך ליצור ארכיוני חילוץ-עצמי מוצפנים מסוג PAE ע”י שימוש בכלי הצפנה.

אפשרויות מתקדמות

  • אפשרויות נתיב חילוץ מתקדמות - הצגת אפשרויות מתקדמות עבור נתיב החילוץ (רק ZIP, 7-Zip וחילוץ-עצמי מסוג CAB).
  • אפשרויות זמן ריצה של שורת הפקודה - הצגת אפשרויות חילוץ-עצמי של שורת הפקודה של PowerArchiver (רק ZIP, 7-Zip וחילוץ-עצמי מסוג CAB).
Navigation