Пакетне Створення ZIP

Загальні відомості

Інструмент Пакетного Створення Zip PowerArchiver спрощує архівування великої кількості файлів до окркмих архівів. Ви можете додавати файли чи папки для пакетного стиснення, можете вказувати стиснення, яке Вам потрібне, і PowerArchiver архівуватиме кожний зазначений Вами файл до окремого архіву. Таким чином, якщо Ви додасте 10 файлів до списку, PowerArchiver створить 10 різних архівів, основуючись на зазначених Вами параметрах.

Параметри

  • Оберіть файли та папки, які потрібно включити - Як Ви можете побачити, є окркмі кнопки “Додати Файл” та “Додати Папку”. Використовуючи ці кнопки, Ви можете вказати файли та папки, які будуть пакетно стиснуті. Коли Ви зазначите файли та/чи папки, їх буду додано до списку Файлів та відображено. Якщо Ви бажаєте видалити об'єкт зі списку, просто зазначте його та натисніть кнопку “Видалити”. Коли Ви додаєте до списку папку, усі файли, що знаходяться в цій папці, будуть Стиснуті в Пакетом. Будь ласка, використовуйте Додавання Папкок обережно - якщо Ви додасте папку “Program Files”, Ви можете створити тисячі архівів.
  • Каталог Призначення - вкажіть куди Ви бажаєте помістити архіви:
    • Поточний Каталог Файлу - призведе до розміщення архівів у тій самій папці, де й вихідні файли.
    • Вказаний Каталог - Ви зможете обрати папку, до якої буде поміщено всі архіви.
  • Формат Призначення - вкажіть, який формат архівів Ви бажаєте використовувати.
    • Стиснення - вкажіть яке стиснення Ви бажаєте використовувати.
  • “Об'єднати файли з одного каталогу в один архів” - усі файли з зазначеного каталогу будуть додані до одного архіву. Архів матиме ту ж назві, що й каталог. Якщо зазначено кілька каталогів - стільки ж архівів і буде створено.

Яктільки Ви вкажите всі потрібні параметри, натисніть “Виконати”, щоб розпочати Пакетне Створення ZIP.

Navigation