Асоціації Windows

Майкрософт пояснює слово “асоціювати” так:

Для ідентифікації розширення назви файлу як відповідаючого певній програмі, що означає, що коли Ви відкриваєте будь-який файл із певним розширенням, відповідна програма виконується автоматично.

Наприклад, Windows за замовчуванням пов'язує файли .WRI з WordPad, а файли .TXT із Блокнотом. Більшість програм встановлення додатків Windows створюють асоціації. Microsoft Word створює асоціацію із файлами .DOC, тоді як PowerArchiver створює асоціації з файлами з розширеннями .ZIP (та іншими форматами архівів, які підтримує PowerArchiver).

PowerArchiver, Мій Коп'ютер та Провідник Windows використовують пов'язування одним шляхом. Коли Ви виконуєте подвійне клацання на пов'язаному файлі, програма, ясоційована з цим файлом виконується, і у програмі автоматично відкривається файл.

PowerArchiver використовує асоціації, коли Ви виконуєте подвійне клацання на назві файлу в списку головного вікна PowerArchiver і тоді, коли Ви використовуєте інструмент CheckOut. Засіб PowerArchiver CheckOut встановлює асоціації при поновлення програмної групи CheckOut program за двома причинами: для відображення вірного значка кожного файлу, і для того, щоб бути впевненим у тому, що виконується відповідна програма після подвійного клацання на значку.

Ви можете переглядати, додавати та видаляти асоціації, використовуючи закладку “Типи Файлів” діалогу “Параметри” в Моєму Комп'ютері чи Провіднику Windows. Оберіть “Параметри” у меню “Перегляд” чи “Властивості Папки” в меню “Інструменти” (залежно від Вашої версії Windows), потім натисніть на закладці “Типи Файлів”.

Navigation