Використання - Автоматичне Резервне Копіювання Файлів

Загальні Відомості

PowerArchiver має простий у використанні, дуже потужний інструмент автоматичного резервного копіювання під назвою PowerArchiver Backup (PABE).

Інструмент PowerArchiver Auto-Backup створює сценарії .pbs за допомогою легкого у використанні мага, який дозволяє Вам додати файли та налаштувати параметри для сценарїїв .pbs. Після цього Ви можете виконувати сценаріїї, коли бажаєте зарезервквати Вашу роботу або легко запланувати завдання в Заплановувачі Windows для виконання сценаріїв у зазначений час. Перечитайте інструкції, у яких крок за кроком пояснюється використання PowerArchiver Backup.

Крок 1. Створення сценарію PA Backup

Щоб створити новий сценарій автоматичного резервного копіювання, Вам потрібно натиснути кнопку “Створити” на панелі інструментів, обрати “Сценарій Авто-Резервування PowerArchiver” у прихованому меню “Зберегти як Тип” та ввести потрібну назву Вашого сценарію PABE. До того ж, Ви можете обрати “Інструменти > PowerArchiver Backup > Створити/Редагувати”.

Будь ласка, запам'ятайте на далі, що сценарії PowerArchiver Backup зберігаються з розширенням ”.pbs ”.

Крок 2. Вказування Файлів та Папок, які потрібно Резервувати

Як тільки Ви створите сценарій PABE, з'явиться нове вікно.

  • “Тип резервного архіву” - Вам буде необхідно натиснути кнопку “Перегляд”, обрати папку призначенння та назву файлу Вашого нового резервного архіву. Це повинен бути новий файл, бо якщо ви вкажите файл, що вже існує, його буде перезаписано.
  • “Список Файлів” - як Ви помітили, є окремі кнопки “Додати Файл” та “Додати Папку”. Використовуючи ці кнопки, Ви маєте можливість вказати файли та папки, які будуть резервуватися. Коли Ви оберете файли та/або папки, їх буде додано та відображено у Списку Файлів. Якщо Ви бажаєте видалити елемент із списку, просто оберіть його та натисніть кнопку “Видалити”.
  • “Включити Підкаталоги” - якщо не зазначено, підкаталоги папок Вашого списку Файлів не будуть додані до резервного архіву.
  • “Фільтри” - досвідчені користувачі можуть вказати фільтри, що використовуватимуться для папок, доданих до списку. Будь ласка, зрозумійте, що фільтри резервування працюють лише з вмістом зазначених Вами папок, а не файлами, що ви окремо вказали. Цей параметр не є необхідним, і Ви можете продовжити, неналаштовуючи його.

Як тільки Ви завершите додавати файли, Ви можете перейти до наступного вікна, натиснувши “Далі”.

Крок 3. Налаштування Параметрів Резервування

Буде відображено нове вікно з параметрами для налаштування Вашого сценарію резервування.

Якщо бажаєте, Ви можете негайно перейти дали, натиснувши кнопку “Далі”, оскільки жодний із цих параметрів не є необхідним.

  • “Тип Стиснення” - згори, Ви зможете змінити тип архіву призначення (відомий як архів резервування). Якщо попередньо Ви обрали “ZIP” Вашим типом файлу, наступні параметри будуть зазначеними. Якщо Ви бажаєте змінити формат, Ви можете зробити це нагайно. Ми радимо використовувати для резервування формат ZIP.
  • “Стиснення” - також, Ви можете обрати стиснення, яке Ви хочете, залежно від обраного Вами форматом. Ми радимо використовувати максимальне стиснення, тоді процес займе більше часу, але кінцевий резервний архів буде мепншим.
  • “Захистити паролем” - Ви можете захистити Ваш резервний архів паролем (цей параметр можливий лише з архівами ZIP). Якщо ви вказали це, будь ласка, впевніться, що Ви пам'ятаєте пароль, оскільки він буде потрібний Вам при видобуванні файлів із Вашого резервного архіву.
  • “Додати інформацію про час до резервного архіву” - ви можете додати інформацію про час до резервного архіву для помітки Ваших резервних архівів. Якщо Ви зазначите цей параметр, параметри за замовчуванням будуть відображені: “_YMDHmS”, та параметр “Додати як суфікс ”. Ось додаткова інформація про ці параметри:
    • “_YMDHmS” показує інформацію, що буде додана до архіву.
      • “Y” - додає поточний рік (наприклад, “2002”)
      • “M” - додає поточний місяць (наприклад “07” буде додано для Серпня)
      • “D” - додає поточний день місяця (наприклад, “17”)
      • “H” - додає поточну годину дня (наприклад, “15” для 3-ї години дня, “20” для 8-ї години дня, тощо)
      • “m” - додає поточну хвилину
      • “S” - додає поточну секунду
      • “WW” - додає поточний день тижня (наприклад, “Неділя”)
    • “Додати як суфікс” - параметр вказує на те, що бажаєте Ви додати інформацію про час перед чи після назви файлу резервного архіву.
  • “Зберігати відносні шляхи” - зберігатиме інформацію про відносні шляхи резервованих файлів (замість повних шляхів).
  • “Повідомити про завершення резервування” - відображає вікно підтвердження після виконання резервування.
  • “При запуску з Windows, виконувати у прихованому режимі” - дозволяє Вам увімкнути прихований режим резервування. При ввімкнутому прихованому режимі, якщо Ви виконуєте сценарій авто-резервування з Windows, подвійним натиском мишки або плануванням виконання у Заплановувачі Завдань Windows, резервування виконуватиметься у фоновому режимі без жодних повідомлень. Це чудовий параметр, якщо Ви плануєте резервування за допомогою Заплановувача Завдань Windows.
  • Після того, як Ви завершите налаштовувати параметри резенрвного копіювання, що Вам потрібні, Ви можете продовжити, натиснувши кнопку “Далі ”.

Крок 5. Налаштування Параметрів Часу Файлів:

  • Параметрів Часу Файлів - це фільтри, які PowerArchiver може використовувати, щоб додати файли для резервування, залежно від їхньої дата. Ці параметри розроблені для досвідчених користувачів. Якщо вони Вам не зрозумілі, Ви можете зразу ж перейти до наступного вікна, натиснувши кнопку “Далі”.
    • “Параметри Включення файлів” - дає Вам можливість вказати фільтр включення, залежно від дати файлу. Наприклад, якщо Ви бажаєте включити лише файли, що були створені протягом минулих 7 днів, ви можете обрати параметр “новіші ніж” та ввести “7” в полі номера дня.
  • Додаткові Параметри Zip - налаштуйте додаткові параметри, можливі лише з форматом ZIP
    • “Записати безпосередньо до Zip” - записує безпосередньо до резервного архіву (без використання тимчасової папки)
    • “Додавати тільки при зазначеному атрибуті “Архівувати” ” - додає лише файли з атрибутом “Архівувати”
    • “Знімати атрибут Архівувати” - видаляє атрибут Архівувати з файлів, що були зарезервовані
    • “Створити Великий ZIP-Файл (більший за 4 ГБ)” - створює сумісні з PkZip 4.5 zip-файли, що можуть бути більшими за 4 ГБ і можуть уміщувати більше ніж 65,555 файлів. Пам'ятайте, що такі файли можна відкрити лише програмами, що підтримують стандарт PkZip 4.5.
    • “Увімкнути автоматичний поділ на диски” - вмикає автоматичний поділ на диски для резервних архівів - корисне, лише при виконанні резервування на змінні диски.
    • “Не видаляти оригінальний резервний файл” - коли увімкнутий, PowerArchiver не видалятиме існуючий резервний архів перед виконанням резервуванням. Це додаватиме нові файли до існуючого резервного архіву й поновлюватиме ті, які вже є в архіві. Це працює точно так, як параметр Додати (та замінити) у звичайному інтерфейсі стиснення PowerArchiver. Після налаштування цих параметрів, натисніть кнопку “Далі”, щоб продовжити.

Крок 6. Параметри FTP

PowerArchiver має функцію FTP, яка дозволяє Вам завантажити Ваш резервний архів на сервер FTP після завершення резервування. Це необов'яз-ковий параметр; Ви можете пропустити його, клацнувши “Далі”.

Щоб користуватися інструментом FTP, зазначте “Завантажити резервний архів на сервер FTP після стиснення”. Коли Ви це зробите, параметри FTP стануть доступними.

  • Профіль FTP - тут Ви можете обрати вже збережений профіль FTP, або створити новий, натиснувши “Створити Профіль”. Цей профіль буде збережений ф використовуватиметься у PowerArchiver.
  • Інформація про Файл - цим параметром ви можете налаштувати локальні та дистанційні назви файлів. Ми радимо коритуватися цим інструментом лише диосвідченим користувачам. Натисніть тут, щоб відшукати більше інформації про профілі FTP та Параметри у PowerArchiver .

Коли Ви закінчите налаштовувати параметри FTP, Ви можете продовжити, натиснувши “Далі”.

Крок 7. Виконання Резервування

Тепер Ви побачите останнє вікно попереднього перегляду з усім налаштованими параметрами.

  • “Додати до Черги” - додати дію до інструменту Черг PowerArchiver. PowerArchiver Starter має виконуватися, якщо ви бажаєте використовувати можливість Черг. Якщо PowerArchiver Starter не запущена коли ви обираєте “Додати до Черги”, PowerArchiver попередить і дасть вам можливість ввімкнути її.
  • “Застосовувати за замовчуванням” - зберегти всі параметри, які ви вказали в резервуванні, за замовчуванням.

В кінці, щоб виконати резервне копіювання Ваших даних, натисніть кнопку “Зарезервувати” .

Будь ласка, Зверніть Увагу: Ви можете натиснути кнопку Закрити у будь-який час при налаштуванні параметрів резервування. Це автоматично збереже усі зміни, внесені Вами до Вашого файлу сценарію резервування PowerArchiver Backup (.PBS).

Додаткова Інформація Ви можете знайти більше інформації про PowerArchiver Backup тут.

Navigation