Резервування Файлів за Допомогою PowerArchiver Backup

Загальні Відомості

PowerArchiver має легкий у використанні, дуже потужний інструмент Автоматичного Резервування під назвою PowerArchiver Backup Express Lite, що створений для задоволення більшості Ваших потреб резервнрго копіювання. Він працює на Сценаріях Авто-Резервування PowerArchiver (PBS) , які повідомляютьl PowerArchiver , що потрібно резервувати і як це робити. Але завдяки інтерфейсу мага PowerArchiver, вам ніколи не доведеться редагувати файли PBS власноручно. Маг є дуже потужним і дозволить зробити Вам майже все, що Ви бажаєте, включаючи додавання інформації про час до назв резервних архівів, вибору формату резервування, завантаження архіву на сервер FTP та багато іншого.

Як Розпочати

Існує кілька шляхів, за якими Ви можете дізнатися більше про сценарії Резервування PowerArchiver:

  • Детальна Інформація - розповість Вам про кожний параметр Мага Авто-Резервування PowerArchiver. Цей розділ рекомендується прочитати усім користувачам, які бажають знати більше про Сценарії Резервування PowerArchiver. Не зважаючи на те, що є багато параметрів у мазі резервування, які говорять самі про себе і є легкими у використанні, томубільшість користувачів можуть переглянути цей розділ.
  • Планування Резервного Копіювання - знайти інформацію про те, як запланувати резервування, використовуючи Заплановувач Завдань Windows.
Navigation