Профілі Стиснення

Загальні Відомості

Запропоновавані у PowerArchiver, профілі стиснення спростять для Вас повторне використання однакових налаштувань стиснення.

Як це працює?

Використання Профілей Стиснення дуже просте та зрозуміле. Їх можна обрати в прихованому списку в кожному вікні Додати PowerArchiver , і після оберання, вони застосовують їхні налаштування стиснення для поточного вікна Додати. Будь ласка, зверніть увагу, PowerArchiver показуватиме лише профілі для обраного формату стиснення.

Як додати ваші власні профілі стиснення

Коли Ви встановлюєте PowerArchiver перший раз, він створює профілі стиснення для кожного формату за замовчуванням. Ці профілі неможливо видалити і вони постійно зберігіються у PowerArchiver. Ви можете додати нові профілі у вікні Налаштування Параметрів> Профілі Стиснення. Параметри, можливі там, є такими самими, як і ті, що у вікні Додати. Додатково, PowerArchiver показуватиме лише парвметри, що підходять для обраного формату.

Редагування Профілей

Існує два шляхи, якими Ви можете редагувати Ваші профілі стиснення:

  • Вікно Налаштування Параметрів - Ви можете редагувати Ваші профілі у вікні Налаштування Параметрів> Профілі Стиснення.
  • Вікно Додати - Кожна зміна, яку Ви робите в параметрах обраного профіля у вікні Додати буде збереженаl, роблячи простішим редагування цих параметрів у PowerArchiver. Ви можете також робити це у Розширеннях Оболонки, не відкриваючи головного вікна PowerArchiver!
Navigation