Ліцензія Кінцевого Користувача

PowerArchiver Ліцензія Кінцевого Користувача Copyright© 1999-2023 ConeXware, Inc. Усі Права Захищені

Використання даного програмного продукту вимагає згоди із цією ліцензією. Якщо Ви не згодні з даними умовами, будь ласка, не використовуйте, не встановлюйте й не розповсюджуйте цей програмний продукт.

1.0 Визначення.

1.1 У рамках даної Угоди “Програма” означає вище зазначений програмний продукт, включаючи будь-які поновлення, модифікації, ревізії, копії і всі пов'язані із цим документи, надані ConeXware, Inc і його ліцензіарами, але не обмежуючись ними.

2.0 Предмет ліцензії.

2.1 Умови й строки ознайомлення. Ви можете використати цю Програму для ознайомлювальних цілей безкоштовно в плині тридцяти (30) днів. Ви можете розповсюджувати точну копію цієї Програми. Ви не маєте права продавати або вимагати яку-небудь винагороду за копії, що Ви розповсюджуєте. Ви повинні включати копію Ліцензійної угоди в усі копії, що Ви розповсюджуєте. Ви не повинні видаляти або змінювати будь-які ідентифікатори, оцінки власності, зареєстровані торговельні марки, що з'являються НА або В Програмі.

2.2 Умови й строки повної ліцензії. Продовження використання Програми після тридцяти (30) днів ознайомлювального періоду вимагає придбання повної ліцензії. Якщо Ви ще не заплатли реєстраційний внесок, Ви можете зробити це на Internet-сторінці http://www.conexware.com. Після реєстрації Ви особисто можете використовувати цю Програму на одному або більше комп'ютерах, або дозволити багатьом особам неодночасне використання даної Програми на одному комп'ютері, але не те й інше. Це не ліцензія одночасного використання. Якщо Програма встановлена на мережному сервері й використовується багатьма робочими станціями, Ви повинні придбати ліцензію для кожного комп'ютера, на якому використовується дана Програма. Ви не маєте права надавати доступ третім особам до цієї Програми у зв'язку з діяльністю бюро обслуговування, надання прикладних послуг або аналогічної діяльності, або використовувати цю програму в рамках комерційної діяльності по наданню послуг архівації, розархівування або перетворення третім особам.

2.3 Програма має здатність створювати архіви, що саморозпаковуються. Ці архіви, що саморозпаковуються, можуть вільно розповсюджуватися будь-яким особам без виплат будь-яких гонорарів. Архіви, що саморозпаковуються містять ідентифікаційну інформацію й оцінки власності. Ви не повинні видаляти або змінювати цю інформацію, мітки або торговельні марки, наявні НА або В архівах, що саморозпаковуються, а також надавати кому-небудь дозвіл на це.

2.4 Усі права, крім особливо обговорених у цій Ліцензії, зберігаються за ConeXware, Inc і його ліцензіарами.

3.0 Обмеження

3.1 Інформація, що міститься в Програмі, є конфіденційною приватною власністю ConeXware, Inc і його ліцензіарів, і ConeXware, Inc і його ліцензіари зберігають власність на всі авторські права, зареєстровані торговельні марки, торговельні секрети й інші права власності включені або стосовні до цієї Програми.

3.2. ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА МОДИФІКУВАТИ ПРОГРАМУ. ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ДЕКОМПІЛЮВАТИ, ДИЗАСЕМБЛЮВАТИ, АБО НАМАГАТИСЯ ІНШИМ ШЛЯХОМ ОДЕРЖАТИ ДОСТУП ДО ВИХІДНОГО КОДУ ПРОГРАМИ; КРІМ І ДО СТУПЕНЯ, ПЕРЕДБАЧЕНОГО ВІДПОВІДНИМИ ЗАКОНАМИ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЦІЄЇ УГОДИ.

4.0 Терміни дії.

4.1 Дана ліцензія має силу до її закінчення. Відмова витримувати які-небудь умови, передбачені цією угодою, або використання Програми способом, не передбаченим або не дозволеним цією Угодою автоматично робить дану ліцензійну угоду недійсною. У випадку завершення дії ліцензії Ви зобов'язуєтеся зруйнувати або видалити цю Програму.

4.2 Пункт 2.4 і Розділи 3.0, 5.0, 6.0 й 7.0 включаючи всі їхні пункти не гублять силу після припинення цієї угоди. Всі інші права й обов'язки припиняються разом із припиненням дії угоди.

5.0 Поновлення, Супровід, Підтримка.

5.1 У плині терміну дії даної угоди ConeXware, Inc не зобов'язується здійснювати поновлення, забезпечувати супровід або встановлення для цієї Програми. ConeXware, Inc. може надавати підтримку даної Програми як у формі документації, так й інших матеріалів ConeXware, Inc., що пов”язані або входять до Програми. ConeXware, Inc. зберігає усі права на припинення або зміни надаваної підтримки в будь-який час і без вказівки причин.

6.0 Обмеження відповідальності.

6.1 ПРОГРАМА ПОШИРЮЄТЬСЯ ЗА ПРИНЦИПОМ “ЯК Є” БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО ТАКИХ, ЩО ПРИПУСКАЮТЬСЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ, ПОПИТУ, А ТАКОЖ ГАРАНТІЇ ЗАСТОСОВНОСТІ ПРОГРАМИ В ПЕВНИХ ЦІЛЯХ. CONEXWARE, INC. НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ПРОГРАМА ЗАДОВОЛЬНИТЬ ВАШІ ВИМОГИ АБО ПРАЦЮВАТИМЕ БЕЗПОМИЛКОВО.

6.2 НІЩО В ЦІЙ УГОДІ НЕ МОЖЕ РОЗГЛЯДАТИСЯ ЯК ГАРАНТІЯ АБО ПОДАННЯ CONEXWARE, inc. ПРО ТЕ, ЩО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДЕ ВІЛЬНИМ ВІД ПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТРЕТІХ ОСІБ. CONEXWARE, INC ТИМ САМИМ ЯВНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ Й НЕ БУДЕ НЕСТИ БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЩО ВИНИКАЄ В РЕЗУЛЬТАТІ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З БУДЬ-ЯКОЮ ВИМОГОЮ АБО ПОЗОВОМ, ЩО ЗАТВЕРДЖУЄ, ЩО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ АБО ВИКОРИСТАННЯ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ ПОРУШУЮТЬ ПРАВА ТРЕТІХ ОСІБ.

6.3 У ЖОДНОМУ РАЗІ CONEXWARE, INC, АБО ЙОГО ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВТРАТУ ДАНИХ, ЗА ВИТРАТИ НА ПРИДБАННЯ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ ДЛЯ ЗАМІНИ АБО БУДЬ-ЯКИХ СПЕЦІАЛЬНИХ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ЗБИТКІВ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ОБСТАВИН ПОЗОВУ І НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ДІЙСНО CONEXWARE, inc., АБО ЙОГО ЛІЦЕНЗІАРИ ПОВІДОМИЛИ ПРО МОЖЛИВОСТІ ТАКИХ УШКОДЖЕНЬ. ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ МАЄ СИЛУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИКОНАННЯ ОСНОВНИХ ФУНКЦІЙ ПРОГРАМИ АБО ОБМЕЖЕНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ, ЗАБЕЗПЕЧУВАНОГО ЦИМ ДОГОВОРОМ. У КОЖНОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ CONEXWARE, INC АБО ЙОГО ЛІЦЕНЗІАРІВ, ПОВ'ЯЗАНА З НАДАННЯМ ТОВАРІВ ТА/АБО ПОСЛУГ У РАМКАХ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, БУДЕ ОБМЕЖЕНА НАЙБІЛЬШОЮ ІЗ СУМ: $1 США АБО СУМА, СПЛАЧЕНА ЗА ЛІЦЕНЗІЮ НА ЦЮ ПРОГРАМУ.

6.4 Деякі держави не дозволяють накладати які-небудь обмеження або виключати непрямі або прямі збитки, так що вищезгадані обмеження або виключення, можливо, не ставляться до Вас.

6.5 Ця гарантія дає Вам певні юридичні права, і Ви можете також мати інші права, які відрізняються залежно від країни.

7.0 Загальні положення.

7.1 Ви погоджуєтеся одержати будь-яку необхідну експортну ліцензію або іншу необхідну документацію для експорту Програми, і Ви не повинні експортувати Програму з порушенням експортних законів США або інших країн.

7.2 Ця Угода регулюється законом Каліфорнії. Ви погоджуєтеся підкоритися винятковій юрисдикції судів Каліфорнії для розв”язання будь-якої суперечки або позову, що випливає із цієї Угоди або що стосується неї.

7.3 Сторона, що виграла справу у будь-якому судовому позові, що виник із цієї Угоди, повинна мати право на компенсацію за його(позову) витрати, включаючи судові витрати й адвокатський гонорар, на додаток до будь-яких інших прав й засобам захисту прав, наявним у цієї сторони.

7.4 ВИКОРИСТАННЯ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ ЗАСВІДЧУЄ, що ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО ЧИТАЛИ ЦЮ УГОДУ, РОЗУМІЄТЕ ЇЇ, І ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАИМСЯ ЇЇ СТРОКІВ Й УМОВ; ДАЛІ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ ЩО ЦЕ - ПОВНА Й ВИНЯТКОВА УГОДА, ПОВ'ЯЗАНА З ДАНИМ ПРЕДМЕТОМ І ЗАМІНЮЄ БУДЬ-ЯКУ ПРОПОЗИЦІЮ АБО ПОПЕРЕДНЮ УГОДУ, УСНУ АБО ПИСЬМОВУ, І БУДЬ-ЯКУ ІНШУ УГОДУ МІЖ ВАМИ Й CONEXWARE, inc. ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПРЕДМЕТУ ЦІЄЇ УГОДИ.

Navigation