Використання Інструменту Маг PowerArchiver SFX

Загалдьні Відомості

PowerArchiver має Мага SFX, який допомагає Вам створювати Архіви, що самі розпаковуються (SFX) кількома простими кроками.

Щоб викликати Маг SFX, натисніть “Інструменти> Маг SFX ”.

Крок 1. Створення SFX

Спочатку, “Введіть назву файлу SFX та шлях призначення”. Вам буде потрібно натиснути кнопку Перегляд, обрати папку призначення та ввести назву Вашого нового архіву SFX. Необхідно, що це був новий файл.

Крок 2. Оберання Файлів та Папок для додавання до SFX

Тепер Вам потрібно вказати файли, які Ви бажаєте додати до Вашого архіву, що саморозпаковується:

  • “Список Файлів” - як Ви можете побачити, існують окремі кнопки “Додати Файл” та “Додати Папку”. Використовуючи ці кнопки, Ви можете обрати файли та папки, які будуть доданими до SFX-архіву. Як тільки Ви оберете файли та/чи папки, їх буде додано до Списку Файлів, що відображається. Якщо Ви бажаєте видалити об'єкт зі списку, постозазначте його й натисніть кнопку “Видалити”.
  • “Включити Підкаталоги” - якщо не зазначено, підкаталоги на Вашому Списку Файлів не будуть додані до архіву SFX.

Як тільки ви завершите додавати файли, Ви можете продовжити, натиснувши кнопку “Далі”.

Крок 3. Налаштування Параметрів Стиснення

Тепер з'явиться нова сторінка з параметрами стиснення.

Якщо бажаєте, Ви можете негайно продовжити, натиснувши кнопку “Далі”, оскільки жодні з цих параметрів не є обов'язковими. У такому випадку використовуватимуться параметри за замовчуванням.

  • “Формат Стиснення” - Ви можете обирати між форматами ZIP, CAB та 7-ZIP. ZIP є швидшим, але 7-ZIP - найпотужніший. Якщо розмір є важливим, Вам потрібно обрати 7-ZIP для файлів більших за 1 МБ та CAB SFX для фалів менших за 1 МБ.
  • “Стиснення” - оберіть рівень стиснення, використовуючи елемент “Стиснення”. Ми радимо використовувати Максимальне Стиснення, що зробить файл маленьким, на скільки можливо.
  • “Захистити паролем” - захистити Ваш SFX-архів паролем (цей параметр доступний лише в архівах ZIP).
  • Якщо Ви зробите це, будь ласка, впевніться у тому, що Ви пам'ятаєте пароль, оскільки вкінці Він буде потрібним Вам, щоб відкрити Ваш архів SFX.
  • “Зберегти відносні шляхи” - зберігає відносні шляхи до архівованих файлів, замість повних шляхів.
  • “Включити системні та приховані файли” - включає системні та приховані файли до Вашого SFX-архіву, якщо Ви їх обрали й додали до Списку Файлів у попередньому кроці.
  • “Запропонувати виконати перевірити створений SFX-файл” - пропонує користувачеві протестувати SFX-архів після його створення.

Після того, як Ви завершите налаштування параметрів, які відповідають Вашим потребам, Ви можете продовжити, натиснувши кнопку “Далі”.

Крок 4. Параметри SFX

Ось додаткова інформація про різні параметри Мага SFX:

Зверніть Увагу: Ви можете пропустити налаштування цієї сторінки та використати параметри за замовчуванням, натиснувши кнопку “Далі”.

  • “Папка “Видобути До” за замовчуванням” - це папка, до якої будуть поміщені видобуті файли за замовчуванням. Якщо Ви оберете “Використати ТИМЧАСОВУ папку”, файли будуть видобуті до тимчасової папки Windows за замовчуванням. Ви тут можете ввести будь-яку назву каталогу.
  • “Конфлікт Файлів” - оберіть параметри заміни файлів із тимиж назвами.
  • “Заголовок” - заголовок буде відображено, коли користувач виконуватиме архів, що сам розпаковується для початку процесу видобування.
  • “Виконати командний рядок після видобування” - введіть назву файлу, який буде автоматично виконаний, як тільки архів буде видобутий (наприклад SETUP.EXE). Якщо є параметри, які потрібно використати разом із командою (наприклад, SETUP.EXE /net), Ви повинні відокремити назву програми та параметри прямою пискою (|) (SETUP.EXE|/net). Якщо є більше ніж один параметр, Вам більше не потрібно використовувати додаткові прямі риски (наприклад, SETUP.EXE|/net /test).
  • Зверніть Увагу: Цей параметр призначений лише для досвідчених користувачів. Вам не потрібно налаштовувати цей параметр для створення архівів, що самі розпаковуються.
  • “Повідомити користувачеві після завершення” - це дозволяє Вам увімкнути чи вимкнути повідомлення користувачеві, коли всі файли видобуті.
  • “Не запитувати користувача перед видобуванням” - цей параметр дозволяє Вам створити архів, що сам розпаковується, який виконується без будь-яких взаємодій з користувачем. Попередження: Якщо цей параметр зазначено, користувач не побачить діалогове вікно і не знатиме про те, що файли були видобуті. Ми дуже радимо не використовувати цей параметр, його створено лише для досвідчених користувачів.
  • “Видалити файли після виконання командного рядка” - видяляє видобуті файли після виконяння командного рядка. Цей параметр можливий лише при використанні “Виконати командний рядок після видобування” .
  • “Приховати параметри заміни” - приховує діалог, що дозволяє користувачеві змінити параметри заміни.
  • “Приховати список файлів” - приховує список файлів, що містяться в SFX, тому кінцевий користувач не побачить, які файли є в SFX-архіві.

Після того, як Ви завершите налаштування параметрів, які відповідають Вашим потребам, Ви можете продовжити, натиснувши кнопку “Далі ”. Наступне вікно покаже Вам обрані параметри. Щоб продовжити, натисніть кнопку “Створити SFX”, щоб створити SFX-архів.

Додаткова інформація

Ви можете знайти додаткову інформацію про архіви SFX у розділі SFX .

Будь ласка, Зверніть Увагу: Вам потрібно тестувати архіви, що самі розпаковуються, перед тим як розповсюджувати їх. PowerArchiver запропонує протестувати архів, як тільки його буде створено.

Navigation