Використання FTP у PowerArchiver

Загальні Відомості

PowerArchiver має вбудовану підримку FTP, восновному розроблену для використання у нашому інструменті Авто-Резервування (.pbs), але Ви можете використовувати це й для завантаження по ftp будь-якого відкритого архіву, обравши “Завантажити Архів по FTP” у меню “Файл”, або за допопогою наших зручних розширень оболонки(вимкнуто за замовчуванням, зазначте “Параметри> Налаштування> Інтеграція в Оболонку” , щоб увімкнути). У будь-якому разі, кожний параметр викликає одне й те саме вікно профілів FTP , де Ви можете обрати профіль ftp, який бажаєте використати, або створити новий.

Профілі FTP

Вся інформація по з'яднання з сайтами FTP зберігається в Профілях FTP. Вони зручно зберігають усю інформацію, що дозволяє Вам використовувати його надаля, просто вказавши відповідний профіль.

Створення & Редактування Профіля FTP

Ви можете створити новий профіль через Швидке З'єдняння FTP або за допомогою “Налаштування Параметрів> Профілі FTP”. Просто клацніть на “Створити Профіль” , щоб перейти у зедактор Профілів FTP.

Якщо Ви бажаєие редактувати профіль, просто клацніть “Редактувати Профіль”.

Параметри Редактора Профілів FTP

 • “Ім'я” - вкажіть ім'я профіля FTP.
 • “Ім'я хост чи IP” - тут Вам необхідно вказати Вашу адресу ftp (наприклад, ftp.mysite.com).
 • “Порт” - ваш порт ftp, за замовчуванням 21, але Ваш сервер ftp може використовувати інший порт. Будь ласка, зверніться до Вашого адміністратора системи за технічною підтримкою, якщо Ви не впевнені у тому, який порт використовувати.
 • “Режим” - оберіть протокол передавання:
  • FTP” - звичайний FTP-протокол, використовується на більшості FTP-серверах.
  • “SFTP” - безпечний FTP (Secure FTP) протокол - для більш безпечних передавань (ваш ftp-сервер має підтримувати цей параметр).
 • “Анонімний вхід” - зазначте цей параметр, якщо Вам не потрібно використовувати ім'я користувача/пароль для отримання доступу до Вашого ftp-серверу.
 • “Ім'я користувача” - введіть ім'я користувача для входу на Ваш FTP; використовується лише у випадку, коли Ви використовуєте ім'я користувача з паролем для входу.
 • “Пaроль” - введіть, будь ласка, сюди Ваш пароль. Для анонімних входів необхідним є email. PowerArchiver вводить анонімний email за замовчуванням, який Ви можете змінити.
 • “Час” - PowerArchiver повідомить про помилку, якщо не отримає відповіді від сервера за вказаний проміжок часу. Змініть значення за замовчуванням, якщо Ваше з'єднання з Інтернет потребує більше часу для з'єднання з сервером.
 • “Пасивний режим” - Вам швидше за все доведеться користуватися пасивним режимом для доступу до Вашого серверу у випадку, якщо ви працюєте через firewall або NAT. Якщо за якихось причин Ви не можете під'єднатися до Вашого ftp-серверу і ви користуєтеся DSL або Кабелеве з'єднання через локальну мережу, Вам швидше за все доведеться зазначити цей параметр.

Інформація про Файл

Інформація про файл з'являється у вікні Швидкого З'єднання FTP і відповідає вашому поточному завантаженню FTP.

 • “Локальний Файл” - шлях до Вашого локального файлу, який Ви бажаєте завантажити. PowerArchiver у цьому полі вказує інформацію за замовчуванням, що дає Вам можливість не вводити її власноручно.
 • “Файл Призначення” - це місце призначення на Вашому ftp-сервері, на яке буде завантажено файл. Якщо Ви залишите це поле без змін, PowerArchiver завантажуватиме у Ваш кореневий каталог ftp.

Додаткова Інформація

Профілі FTP зберігаються з використанням 256-розрядного шифрування AES. Це робить збереження Ваших даних з'єдняння FTP більш безпечним, ніж простий текст, хоч і не 100% безпечно.

Navigation