Шифрування

Загальні Відомості

PowerArchiver впроваджує потужне шифрування у вигляді файлів .pae. Використовуючи інструмент шифрування PowerArchiver, Ви можете забезпечити безпеку усіх Ваших даних на вашому комп'ютері одним з найпотужніших методів шифрування з тих, що використовують сьогодні. Це особливо зручно, коли Вам необхідно надіслати важливі дані через e-mail або FTP. Додатково, PowerArchiver має потужну підтримку файлів PAE, що означає, що якщо Ви зашифруєте архів (такий, як zip чи cab -файл, або будь-який інший рормат, що підтримується), PowerArchiver утримуватиме архів прозоро наступного разу при відкритті файлу .pae.

Щоб запустити інструмент, оберіть “Зашифрувати Файл” у меню “Інструменти”.

У діалозі Шифрування Вам буде потрібно виконати кілька дій:

  • “Обрати Вихідний Файл” - оберіть файл, який потрібно зашифрувати. Ви можете обрати будь-який файл, але ми радимо використовувати архіви, бо PowerArchiver пізніше може зручно працювати з ними
  • “Оберіть Папку Призначенння” - введіть назву та шлях до Вашого майбутнього зашифрованого файлу.
  • “Метод Шифрування” - PowerArchiver має 5 різних методів шифрування разом із Rijndael - AES (за замовчуванням) - найпотужнішим методом. Ми радимо використовувати метод Rijndael для виконання шифрування, оскільки його обрано новим Потужним Стандартом Шифрування (AES). Клацніть тут, щоб відшукати додаткову інформацію про Rijndael на інтернет-сторінці AES.
  • “Видалити вихідний файл після шифрування” - коли зазначено, файл, який був зашифрований (вихідний файл) буде видаленим після виконання шифрування.
  • “Приховати назву файлу” - приховує назву зашифрованого файлу.
  • “Створити Файл SFX” - створює зашифрований файл, що сам розпаковується (.exe), який можна розпакувати без використання PowerArchiver.

Після того, як Ви встановили параметри, натисніть “Зашифрувати” щоб завершити процес та виконати шифрування файлу. Після цього PowerArchiver спитає у Вас пароль , і Вам буде потрібно ввести його двічі (2). Будь ласка, Зверніть Увагу, що є дуже ВАЖЛИВИМ те, щоб Ви не забули Ваш пароль. Ви НЕ зможете використовувати файл, якщо забудете пароль. Не існує шляху відновлення втраченого паролю PAE.

Оскільки PowerArchiver не стискає дані в файлах PAE, ми радимо використовувати PAE разом із форматом архіву, який Ви оберете для найкращих результатів.

Корисні Поради Шифрування

  • PowerArchiver може зручно підтримувати архіви в сернедині файлів PAE. Якщо Ви відкриєте PAE-файл, у якому є архів, такий як “приклад.zip”, PowerArchiver прозоро відкриє архів і дозволить Вам працювати з ним як і зі звичайним zip-файлом. Якщо Ви зміните чи поновите архів, PowerArchiver запитає Вас, чи не бажаєте Ви поновити зашифрований файл (.pae)l. Будь ласка, пам'ятайте, що якщо Ви натиснете “НІ”, Ваші зміни не будуть збереженими. Ви також можете вимкнути прозоре утримання зашифрованих архівів у “Параметри> Налаштування> Різне.”.
  • PowerArchiver Password Manager може запам'ятовувати паролі зашифрованих файлів. Цей параметр відімкнутий за замовчуванням, але якщо Ви працюєте в безпечному середовищі й використовуєте PAE лише для того, щоб надсилати файли через Інтернет, тоді Ви можете вимкнути його, що дозволить Вам не вводити пароль щоразу , коли необхідно отримати доступ Ваших зашифрованих файлів. Ви можете зробити це у “Параметри> Налаштування> Збереження Паролів”. Ваші паролі зберігаються з використанням 256-розрядного AES шифрування.
  • Ви можете створювати PAE -файли одночасно зі створенням архіву в будь-якому форматі. Просто зазначте “Зашифрувати архів після стиснення” у вікні Додавання PowerArchiver, що знаходиться у закладці Параметри. Тоді PowerArchiver завантажить інфтрумент шифрування негайно після стиснення з заздалегідь визначеними параметрами за замовчуванням.
  • Ви можете використовувати Розширення Оболонки Провідника для шифрування файлів одним натиском мишки. Щоб зробити це Ви можете увімкнути розширення оболонки “Зашифрувати” у “Налаштування Параметрів> Розширення Оболонки” або просто використовуйте Стиснути + Параметри та зазначайте “Зашифрувати Архів (.PAE)”.
Navigation