Використання Заплановувача Завдань Windows

Загальні Відомості

Заплановувач Завдань Windows - програма Майкрософт, що підтримується майже кожною версією Windows. Він використовується для планування різноманітних завдань, які Ви хочете виконати автоматично. Це робить його чудовим інструментом для роботи разом із сценаріями автоматичного резервування PowerArchiver Backup(.PBS).

Планування Резервного Копіювання

Заплановувача Завдань Windows зазвичай розміщений у “Меню Пуск> Програми> Стандартні> Системні> Заплановані Завдання”.

Ось покрокові інструкції того, як запланувати файл .PBS на виконання через Заплановувача Завдань Windows:

  • Крок 1. Клацніть на “Меню Пуск> Програми> Стандартні> Системні> Заплановані Завдання”. Відкриється вікно Запланованих Завдань.
  • Крок 2. Клацніть на “Додати Заплановане Завдання”. З'явиться Маг Запланованого Завдання.
  • Крок 3. Клацніть на кнопці “Перегляд” Мага Запланованого Завдання. Відшукайте Ваш файл сценарію резервування (.pbs), яке ви бажаєте запланувати та натисніть “Відкрити”.
  • Крок 4. Ведіть назву завдання та час, на коли Ви бажаєте запланувати резервування.
  • Крок 5. Введіть ім'я користувача та пароль, якщо це потрібно для виконання резервування.
  • Зверніть Увагу: впевніться, що Ви ввели це вірно, бо це є найчастішою помилкою.
  • Крок 6. Останнє вікно Мага Запланованого Завдання покаже Вам ваші параметри. Клацніть “Завершити”, щоб вийти з Мага та запланувати Ваше резервування.

Тепер Ви повинні бачити Ваше заплановане резервування у вікні Планування Завдань. Щоб впевнитися у тому, що ви зробили все вірно, ви можете клацнути правою кнопкою мишки на завдання та обрати “Виконати”. Це призведе до виконання резервного копіювання, і Ви зможете побачити, чи все працює так, як потрібно.

Порада

Ви повинні обрати параметр “Виконквати Приховано при запуску з Windows” у мазі PowerArchiver Backup Express Lite. Таким чином, резервування буде повністю недоторканим.

Не можете відшукати Заплановувач Завдань Windows?

Якщо за якихось причин Заплановувач Завдань Windows не був установленим при встановленні Windows, просто перейдіть до “Додати/Видалити Компоненти Windows” в інструменті “Додати або Видалити Програми” вашої “Панелі Керування” та встановіть його зараз.

Navigation