Огляд PowerArchiver SFX

Загальні відомості

Самовидобувач PowerArchiver включено до PowerArchiver. Він сторює архіви, що саморозпаковуються з архівів ZIP, CAB та зашифрованих файлів PAE. Це дуже корисно для надсилання файлів тим, у кого не має PowerArchiver.

Інформація про файли, що самі розпаковуються

Файл, що саморозпаковується (SFX) - це файл програми, що виконується (.EXE - файл) . Він вміщує архів та маленький програмний код (близько 30кб та 40кб) , що використовується для видобування файлів із архіву. Щоб виконувати файл, що самовидобувається, користувачеві не потрібно мати PowerArchiver, так само як для виконання інших програм.

Коли файл, що саморозпаковується виконується користувачем, він показує користувачеві діалог, який дозволяє йому обрати папку “Видобути до” , використовуючи кнопку Перегляд або ввівши папку призначення власноручно в поле. Користувачі також можуть вказати різні інші параметри, такі, як які з файлів видобувати, або замінювати чи ні існуючі файли.

Файли, що саморозпаковуються PowerArchiver можна розповсюджувати безкоштовно.

Створення архіву SFX

Існує кілька шляхів створення SFX-архівів у PowerArchiver:

  • Маг SFX - це потужний і легкий у використанні інструмент для створення архівів SFX. Формати ZIP та CAB підтримуються. Використання цього мага рекомендується, якщо Ви не бажаєте перетворювати існуючий архів у такий, що сам розпаковується (SFX) а хочите створити новий.
  • Створити .EXE-Файл - з'являється у меню “Дії” PowerArchiver, коли будь-який тип архіву, що підтримується відкритий (ZIP та CAB). Ви можете перетворити будь-який із цих архівів у SFX єдиним простим кроком.
  • Зашифрувати Файл (PAE) - ви можете створювати зашифровані PAE SFX архіви, використовуючи Інструмент Шифрування.

Додаткові Параметри

  • Розширені Параметри Шляху Видобування - дивіться додаткові параметри шляху видобування (ZIP та CAB SFX).
  • Параметри Командного Рядка Часу Виконання SFX - перевірте параметри командного рядка SFX PowerArchiver (ZIP та CAB SFX).
Navigation