Використання PowerArchiver CheckOut

Загальні Відомості

Інструмент PowerArchiver CheckOut робить легким запуск файлів архіву, або видобування архіву та додавання його до “Програм” системного меню Пуск.

CheckOut по суті видобуває усі файли з архіву до вказаної Вами папки, створює програмну групу для файлів у меню Пуск та відкриває вікно Провідника для доступу до файлів. Одночасно у фоновому режимі, PowerArchiver активізує діалогове вікно із запитанням, чи не бажаєте Ви видалити перевірені файли. Це є дуже корисним для видобування додатків, які не мають власної програми встановлення.

Використання CheckOut

Спершу Вам необхідно відкрити архів, який потрібно Перевірити. Як тільки архів буде відкрито в PowerArchiver, натисніть “CheckOut” на панелі інструментів, або оберіть “CheckOut…” у меню “Дії” (також можна використовувати”SHIFT+C” ).

Пераметри

Діалогове вікно Checkout має кілька можливих параметрів:

  • “Папка” - ви можете вказати папку призначення, ввівши шлях до поля “Папка”, або вибравшиїї із списку. Це місце, до якого будуть вибутими файли.
  • Параметри CheckOut:
    • “Назва Групи” - тут Ви можете вказати назву програмної групи меню Пуск, яку буде створено.
    • “Максимально Ярликів” - налаштувати максимальну кількість ярликів, які буде створено у програмній групі.
    • “Створити Ярлики лише для документів та програм” - вибором цього параметру ви впевнюєтесь у тому, що лише документи та програми матимуть ярлики у програмній групі. Це параметр за замовчуванням.
    • “Відкрити папку після виконання CheckOut” - Відкриває папку призначення у Провіднику Windows.

Як тільки завершите, щоб розпочати натисніть “OK”.

Navigation