PowerArchiver Queue

Введення

PowerArchiver пропонує інноваційну систему черг, що дає користувачу можливість додавати кілька операцій до системи черг, які потім виконуватимуться одна за одною. Це дозволяє користувачам продовжувати користуватися комп'ютером обираючи кілька операцій. Основна перевага - кілька операцій стиснення/видобування, що зазвичай призведе до зниження продуктивності комп'ютера при одночасному виконанні.

Як це працює?

Існує два шляхи використання PowerArchiver системи Черг:

  • “Використовувати Чергу постійно” - Ви можете налаштувати систему Черг для використання весь час зазначенням відповідного параметра у вікні Налаштування> Параметри> Черга window або обравши відповідний параметр натисненням лівої кнопки на PowerArchiver Starter. PowerArchiver Queue після цього буде постійно використовуватися для додавання, видобування та виконання резервувань.
    • “Не застосовувати Чергу до файлів, менших ніж:” - Ви можете вимкнути використання Черги на файлах, які є меншими, ніж розмір, який ви можете зазначити у вікні Налаштування> Параметри> Черга. Цей параметр є дуже корисним, коли вам потрібно створити або видобути менші файли негайно, не чикаючи завершення попередніх дій в черзі.
  • “Додати до Черги” - Ви можете зазначити/вимкнути цей параметр у всіх вікнах Додавання/Видобування/Резервування у PowerArchiver, щоб ввімкнути систему Черг для використання на конкретних операціях. Вимкненням цього параметра у відповідних вікнах Додавання/Видобування/Резервування, ви також можнтн пересилити параметр “Використовувати Чергу постійно”.

Будь ласка, пам'ятайте: система Черг PowerArchiver вимагає виконання PowerArchiver Starter для використання Черг PowerArchiver. Користувач є повідомленим та має вибір запустити PowerArchiver Starter, якщо вона ще не виконується, коли користувач обирає один з параметрів Черги.

Navigation