PowerArchiver Starter

Введення

PowerArchiver Starter - це програма в системній панелі, що дозволяє використовувати систему Черги у PowerArchiver, разом з тим дозволяє швидко відкрити PowerArchiver.

Як це працює?

Колт запущено, PowerArchiver Starter залишається у вашій системній панелі і запускається кожен раз при запуску комп'ютера.

Параметри при натисненні правою кнопкою на значку PowerArchiver Starter:

 • “Відкрити PowerArchiver” - При натисненні, PowerArchiver буде швидко запущений. Подвійний натиск на значку PowerArchiver Starter також відкриє PowerArchiver.
 • “Показати Чергу” - Відкриває вікно Черги, в якому показані операції Черги, що зараз виконуються
  • “Видалити” - Видаляє вибранц дію (не може видалити операцію, що виконується).
  • “Перемістити Вище” - Переміщає обрану операцію на рівень вище (не може перемістити операцію, що виконується).
  • “Перемістити Нижче” - MПереміщає обрану операцію на рівень нижче (не може перемістити операцію, що виконується).
  • “Закрити” - Закриває вікно Черги.
 • “Використовувати Чергу постійно” - Вмикає/вимикає використання черги постійно, коли ви використовуєте PowerArchiver 2009, для додавання, видобування та виконання резервного копіювання. Це той самий параметр, що і в вікні Налаштування параметрів. Вмикання/вимикання параметра “Додати до Черги” у вікні Додавання/Видобування/Резервування PowerArchiver пересилюватиме цей параметр.
 • “Останні файли” - Показує 5 останніх файлів, що використовувалися.
 • “Останні Резервування” - Показує 5 останніх резервних копій.

Як ввімкнути PowerArchiver Starter

Коли ви вперше встановлюєте PowerArchiver , у вас буде можливість ввімкнути PowerArchiver Starter. Якщо ви цього не зробили або вимкнули її пізніше, ви можете перезапустити її зайшовши до папки встановлення PowerArchiver та подвійно-натиснувши на PASTARTER.EXE. Додатково, PowerArchiver пропонуватиме вам ввімкнути PowerArchiver Starter, якщо ви зазначили параметр “Додати до Черги” у вікнах Додавання/Видобування/Резервування.

Як вимкнути PowerArchiver Starter

Якщо вам потрібно вимкнути PowerArchiver, щоб він не запускався при запуску комп'ютера, просто натисніть лівою кнопкою на значку PowerArchiver у системній панелі та виберіть Закрити. PowerArchiver Starter потім спитає, чи ви бажаєте закрити її та чи ви бажаєте вимкнути запуск PowerArchiver при кожному запуску комп'ютера.

Будь ласка, Пам'ятайте: Щoб знизити використання ресурсів, PowerArchiver Starter було написано на assambler-подібній мові для мінімального розміру (179 kБ на диску, та 64 kБ у пакеті встановлення) та використання ресурсів (всього 784 kБ приватної пам'яті).

Navigation