Видобування з Кількох ZIP-Архівів

Загальні Відомості

PowerArchiver має дуже корисний інструмент Мульти-Видобування для одночасного видобування файлів із кількох архівів. Оберіть “Мульти-Видобування…” у меню “Інструменти” після чого Ви побачите діалог Мульти-Видобування з такими параметрами:

  • Кнопки “Додати Фйли”, “Додати Папку” та “Видалити” - дозволяють Вам додавати та видаляти файли та папки із списку Файлів-Архівів для видобування.

Параметри Каталогу Призначення :

  • “Видобути До” - дозволяє Вам власноручно вказати папку призначення для видобування (якщо каталог не існує, то його буде створено після виконання Мульти-Видобування), або перейдіть до потрібної папки за допомогою звичайного інструменту перегляду.
  • “видобути до назвафайлу\під-папка” - прискорює PowerArchiver, видобуваючи кожний архів до окремої папки, залежно від назви файлу.

Параметри:

  • “Замінити існуючі файли” - замінюватиме файли у папці призначення, у яких назви співпадають із тими, що в архівах.
  • “Не видобувати шляхи” - якщо зазначено, PowerArchiver не видобуватиме інформацію про шляхи з архіву. За замовчуванням, цей параметр не зазначено.
  • “Відкрити папку після видобування” - відкриває папку, до якої щойно були видобуті файли, у Провіднику Windows.

Після того, як Ви оберете усі потрібні параметри, натисніть “Видобути”, щоб видобути усі вказані архіви.

Будь ласка, Зверніть Увагу: Ви можете виконувати одночасне видобування з архівів набагато простіше за допомогою Провідника Windows! Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

Navigation