Інтеграція в Оболонку Windows

Ви можете швидко користуватися багатьма можливостями PowerArchiver за допомогою інтегряції програми в Windows 95/98/NT/2000/XP/2003. Використання PowerArchiver перез Провідник Windows є швидшим шляхом як для виконання стиснення так і для видобування.

ВАЖЛИВО: за замовчуванням у PowerArchiver ввімкнуті лише деякі елементи розширення провідника, тому, будь ласка, перейдіть до “Параметри> Налаштування> Інтеграція в Оболонку”, щоб налаштувати їх відповідно до ваших уподобань.

Щоб стиснути та видобути файли, використовуючи Провідник Windows:

  • Щоб видобути усі файли з ZIP-архіву, непокидаючи Провідник Windows, клацніть правою кнопкою мишки на стиснутому файлі, далі оберіть “Видобути файли до…”, “Видобути до C:\…”, або “Видобути до поточного каталогу” з контекстного (лівого клацання) меню. Якщо Ви оберете “Видобути файли до”, вам доведеться вказати папку, до якої потрібно видобути файли.
  • Іншим шляхом видобування файлів із архіву є використання правої кнопки мишки при перетягуванні архіву з будь-якого вікна Провідника на будь-який значок папки, після цього оберіть “Видобути до” з контекстного меню. Щоб виконати це, впевніться в використанні саме правої кнопки мишки при перетягуванні.
  • Щоб додати файли до ZIP-архіву, непокидаючи Провідник Windows, просто оберіть один чи кілька файлів/папок у Провіднику, клацніть проавою кнопкою мишки на одному з цих зазначених файлів/папок й оберіть “Додати до…” або “Додати до архіву ZIP”. Іншим шляхом додавання файлів до існуючого архіву є перетягування будь-якого файлу на значок потрібного архіву.
  • Ви можете виконувати майже будь-які дії PowerArchiver за допомогою Розширень Оболонки Провідника, включаючи: стиснення, видобування (кількох архівів), поділ zip-архівів (розбиття), перетворення архівів, тестування архівів, надсилання по e-mail, завантаження по FTP, шифрування та розшифрування файлів (.pae). Деякі з цих параметрів вимкнуті за замовчуванням для того, щоб нові користувачі не лякалися багатьох варіантів. Ви можете перейти до “Параметри> Налаштування> Інтеграція в Оболонку”, щоб змінити налаштування Ваших розширень оболонки. Ми настійливо рекомендуємо виконати налаштування цих параметрів.

Використання можливостей “Перетягнути й Опустити” PowerArchiver:

  • Для видобування файлів із архіву, натисніть на ньому правою кнопкою мишки та перетягніть на будь-яку папку вікна Провідника. Як тільки відпувтите натиснену праву кнопку, Ви отримаєте можливість обрати параметри видобування архіву.

Для створення нових порожніх архівів у Провіднику Windows:

  • Клацніть лівою кнопкою мишки на будь-якому місці папки чи Робочого Столу й оберіть пункт “Файл ZIP PowerArchiver” меню “Створити…”.

Доступ до PowerArchiver із меню Пуск:

  • Якщо Ви зазначите пункт “Додати Ярлик PowerArchiver до меню Пуск” меню “Параметри” PowerArchiver, Ви зможете виконувати PowerArchiver, клацнувши на відповіному значку меню Пуск.
  • Ви також можете відкрити архіви, що нещодавно використовувалися за допомогою елементу “Документи” меню Пуск.
Navigation