Використання Створити .EXE для створення SFX - Архівів

Перед Тим, як Розпочати

Перед використанням мамовидобувача PowerArchiver, Вам необхідно створити архів, з якого потрібно зробити архів, що саморозпаковується. Архіви, що саморозпаковуються, можна створювати з архівів ZIP та CAB. Додатково, Ви можете використовувати зручний інструмент Маг SFX для створення SFX -архівів кількома простими кроками (підтримується стиснення ZIP, 7-ZIP та CAB).

Як тільки Ви створили або відкрили архів, оберіть “Створити Файл .EXE…” у меню “Дії”, щоб викликати цю функцію. Після цього відкриється діалог Самовидобування PowerArchiver.

Параметри

 • “Назва файлу Самовидобувача” -Назва та папка, у якій Ви бажаєте створити архів, що сам розпаковується. За замовчуванням використовується назва файлу поточного відкритого архіву.
 • “Папка “Видобути до” за замовчуванням” - Це папка за замовчуванням, до якої буде поміщено видобуті файли. Якщо Ви оберете “Використовувати ТИМЧАСОВУ папку”, файли будуть видобуті до тимчасової папки Windows за замовчуванням. Клацніть тут для отримання додаткової інформації про розширені параметри шляхи видобування.
 • “Конфлікт Файлів” - Вкажіть параметри заміни файлів з однаковими назвами.
 • “Заголовок” - Заголовок буде відображено , коли користувач виконуватиме архів, що сам розпаковується, для того, щоб розпочати процес видобування.
 • “Виконати командний рядок після видобування” - Вкажіть назву файлу, який потрібно автоматично виконати після того, як архів був видобутим (наприклад SETUP.EXE). Якщо для команди потрібні параметри, (наприклад, SETUP.EXE /net), Ви повинні відділити назву програми від параметрів прямою рискою (SETUP.EXE|/net). Якщо потрібно більше одного параметру, Вам не потрібно ставити додаткових рисок (наприклад, SETUP.EXE|/net /test). Зверніть Увагу: Цей параметр призначений лише для досвідчених користувачів. Вам не потрібно налаштовувати цей параметр для створення архівів, що самі розпаковуються.
 • “Повідомляти про завершення видобування” - Це дозволяє Вам ввімкнути або вимкнути повідомлення користувача після того, як усі файли видобуто.
 • “Приховати параметри заміни” - Прихлвує діалог, що дозволяє користувачу змінити параметри заміни.
 • “Приховати список файлів” - прифовує список файлів SFX - архіву, що не дає користувачу можливість побачити файли, уміщені в архів SFX.
 • “Не запитувати користувача перед видобуванням” - Цей параметр дозволяє Вам створити архів, що сам розпаковується, який виконується без будь-якого впливу користувача. Увага: Якщо цей параметр зазначено, користувач не побачить діалог і не знатиме , що виконано видобування. Ми настійливо рекомендуємо не вмикати цей параметр, оскільки він призначений лише для досвідчених користувачів.
 • “Видалити файли після виконання командного рядка” - видаляє видобуті файли після завершення виконання командного рядка. Цей параметр доступний лише тоді, коли використовується параметр “Виконати командний рядок після видобування” .

Як тільки Ви налаштуєте параметри, клацніть “OK”, щоб створити архів, що сам розпаковується.

Зверніть Увагу: Вам потрібно завжди тестувати архіви, що саморозпаковуються, перед тим , як розповсюджувати їх. PowerArchiver запропонує протестувати архів, як тільки Він буде створений. Файли PowerArchiver, що саморозпаковуються, додаватимуть до архіву приблизно 30кБ та 40кБ коду, необхідного для видобування.

Додаткова Інформація

Ви можете знайти додаткову інформацію про SFX - архіви у розділі SFX.

Будь ласка, Зверніть Увагу:

Ми радимо використовувати архіви CAB SFX для максимального стиснення.

Проблеми сумісності:

 • Шифрування ZIP AES - на даний момент, наш SFX не підтримує шифрування ZIP AES, тому ви не можете створювати SFX-архіви з AES-зашифрованих ZIP-файлів.
 • Максимальний розмір файлу - Максимальний розмір файлу для SFX-архівів у PowerArchiver - 4 ГБ.
 • Файли PAE SFX - не всі параметри підтримуються файлами PAE SFX. Параметри, що не підтримуються - вимкнуті.
Navigation