Створення Нового Архіву

Основна Інформація

Для початкової інформації, будь ласка, перегляньте розділ під назвою “Коротке Ознайомлення - Створення Нового Архіву”.

Існує кілька шляхів створення Нового Архіву:

  • У головному вікні PowerArchiver, натиснувши на “Файл> Створити” або кнопку на панелі інструментів
  • Безпосередньо з Провідника Windows, використовуючи Розширення Оболонки Провідника PowerArchiver
  • Використовуючи інтерфейс “Перетягнути й Опустити”

Створення Архіву з Головного Вікна PowerArchiver

Щоб створити новий архів, оберіть “Створити Архів…” у меню “Файл” PowerArchiver.

Це викличе появу діалогового вікна Створення Архіву. Вкажіть назву архіву, який Ви бажаєте створити. Це діалогове вікно працює так само як звичайний діалог Збнреження Windows. Список назв усіх існуючих у зазначеній папці архівів буде відображатися, щоб допомогти Вам обрати назву, яка ще не використовується.

У прихованому списку “Збарегти як тип”, Ви можете обрати якийсь із цих форматів архіву: ZIP, 7-Zip, CAB, LHA (LHA), TAR, BH (BlakHole) або Сценарій Авто-Резервування PowerArchiver.

Якщо Ви бажаєте створити архів TAR.GZ або TAR.BZ2, спершу Вам потрібно обрати TAR при створенні нового файлу і пізніше, при оберанні файлів для додавання, оберіть “GZIPed TAR” або “BZIPed TAR” у методах стиснення.

Яке стиснення використовувати?

Ми рекомендуємо використовувати стиснення ZIP у більшості випадків. Воно є швидким і багато користувачів уже мають сумісніу з ZIP програми, які можуть відкривати файли zip. Новіші версії Windows (WinME, Win2000, WinXP, Win2003, тощо) підтримують стиснення ZIP та CAB, тому, якщо Ви надсилаєте кому-небудь файл ZIP або CAB, то шивидше за все вони зможуть його відкрити.

Формат 7-Zip

Ми також рекомендуємо використовувати формат 7-Zip, особливо при стисненні великих файлів, оскільки він має найсильніше стиснення із усіх форматів, що підтримуються PowerArchiver. Будь ласка, клацніть тут, щоб відшукати додаткову інформацію про 7-Zip.

Navigation