Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

uk:help:main:powerarchiver_self-extractor:overview [2016/04/19 07:06] (поточний)
Рядок 1: Рядок 1:
 +====== Огляд PowerArchiver SFX   ======
 + 
  
 +
 +===== Загальні відомості =====
 + 
 +
 +Самовидобувач PowerArchiver включено до PowerArchiver. Він сторює архіви, що саморозпаковуються з архівів ZIP, CAB та зашифрованих файлів PAE. Це дуже корисно для надсилання файлів тим, у кого не має PowerArchiver.
 +
 +
 +
 +===== Інформація про файли, що самі розпаковуються =====
 + 
 +
 +Файл, що саморозпаковується (SFX) - це файл програми, що виконується (.EXE - файл) . Він вміщує архів та маленький програмний код (близько 30кб та 40кб) , що використовується для видобування файлів із архіву. Щоб виконувати файл, що самовидобувається, користувачеві не потрібно мати PowerArchiver, так само як для виконання інших програм.
 +
 +Коли файл, що саморозпаковується виконується користувачем, він показує користувачеві діалог, який дозволяє йому обрати папку "Видобути до" , використовуючи кнопку Перегляд або ввівши папку призначення власноручно в поле. Користувачі також можуть вказати різні інші параметри, такі, як які з файлів видобувати, або замінювати чи ні існуючі файли.
 +
 +Файли, що саморозпаковуються PowerArchiver можна розповсюджувати безкоштовно.
 +
 +
 +===== Створення архіву SFX =====
 + 
 +
 +Існує кілька шляхів створення SFX-архівів у PowerArchiver:
 +
 +  * Маг SFX - це потужний і легкий у використанні інструмент для створення архівів SFX. Формати ZIP та CAB підтримуються. Використання цього мага рекомендується, якщо Ви не бажаєте перетворювати існуючий архів у такий, що сам розпаковується (SFX) а хочите створити новий.
 +  * Створити .EXE-Файл - з'являється у меню "Дії" PowerArchiver, коли будь-який тип архіву, що підтримується відкритий (ZIP та CAB). Ви можете перетворити будь-який із цих архівів у SFX єдиним простим кроком.
 +  * Зашифрувати Файл (PAE) - ви можете створювати зашифровані PAE SFX архіви, використовуючи Інструмент Шифрування.
 +
 +===== Додаткові Параметри =====
 +
 +
 +  * Розширені Параметри Шляху Видобування - дивіться додаткові параметри шляху видобування (ZIP та CAB SFX).
 +  * Параметри Командного Рядка Часу Виконання SFX - перевірте параметри командного рядка SFX PowerArchiver (ZIP та CAB SFX).
Navigation