ברוך הבא!

לקוח יקר, אנו מודים לך על שהתקנת את PowerArchiver - שירות הארכיון המוחלט עבור משפחת מוצרי Windows. אנו מקווים שתהיה מרוצה מהתכנית שלנו ושתירשם אליה לשימושך.

הקדמה

ל-PowerArchiver יש ממשק חדיש קל לשימוש, והוא מספק תמיכה למרבית הקבצים המכווצים והמקודדים, וגם גישה למאפיינים וכלים יעילים רבים. אנו מאמינים ש-PowerArchiver הוא שירות הארכיון המושלם ביותר הזמין כיום.

אודות עזרה זו

עזרה מקוונת זו היא מקיפה מאוד, והיא תענה על כל שאלה שעלולה להיות לך על PowerArchiver או על אחד ממאפייניו. זה מתחיל ממדריך פשוט, המראה את השימוש הבסיסי ביותר של PowerArchiver ואז ממשיך בהסברה של כל מאפיין וכל תפקוד של PowerArchiver. למרות שהעזרה שלנו היא קלה לקריאה, היא מקדימה ידע של מיומנויות מחשב בסיסיות - אם אינך בקי עם מונחים כמו קובץ, תיקייה או חלון, עליך לעבוד על מיומנויות המחשב הבסיסיות שלך לפני למידה כיצד להשתמש ב-PowerArchiver. כמו כן, PowerArchiver אמור להיות קל ללמידה ולשימוש.

עוד אודות PowerArchiver

PowerArchiver מכיל את כל המאפיינים הבסיסיים שהיית מצפה מתכנית דחיסה / שירות ארכיון - באפשרותך לקרוא ולחלץ מתבניות רבות שונות, כולל התבנית 7-Zip שהיא אחת מתבניות הדחיסה הטובות ביותר הנמצאות בשימוש כיום. מה שמבדיל בין PowerArchiver לבין שירותים דומים רבים הוא שפע של מאפיינים מתקדמים שיש לתכנית. PowerArchiver הוא אחד מהשירותים החדשניים ביותר מסוגו ומאפיינים רבים שהנחת כמובנים מאליהם בשירות דחיסה מוצעים לראשונה ב-PowerArchiver. זה כולל את הממשק החדיש החדש שלנו - תחת רשיון מ-Microsoft, סיומות רבות עצמה של מעטפת הסייר, מנהל סיסמאות, תמיכה בהצפנה מתקדמת, מאפייני גיבוי, המרת ארכיונים, כלי לחילוץ מרובה, כלי ליצירת צרור ארכיונים, מיזוג FTP, תמיכה רבת עצמה בחילוץ עצמי, יכולת להתאים אישית את המראה של PowerArchiver באמצעות תמיכת שינוי המעטפת שלנו, וכלים רבים אחרים. PowerArchiver מתגאה בעצמו בכך שהוא פשוט, דרך חכמה יותר לעשיית דברים ביישום כולו. פותחו לאחרונה גרסאות מקצועיות המוסיפות אפילו יותר מאפיינים כגון: צריבה של דיסק/DVD/BD, לקוח FTP ומאפייני גיבוי מתקדמים רבים.

הזמנה

אנא זכור כי PowerArchiver הוא אינו תוכנה חופשית. המפתחים ומשפחותיהם סומכים על משתמשינו שיירשמו אל PowerArchiver לשימוש ביתי או עסקי. PowerArchiver הוא אחת מהתכניות הנמצאות הכי הרבה בשימוש בעולם, עם זאת, פחות מ-0.1% מהאנשים המשתמשים בה, שילמו למעשה עבור רשיון. אנא רכוש את הרשיון שלך עבור PowerArchiver:

רכוש את PowerArchiver בצורה מקוונת - http://www.powerarchiver.com/ordering/

מידע נוסף

למידע האחרון אודות PowerArchiver ועל מוצרים אחרים, אנא בקר באתר שלנו בכתובת: http://www.powerarchiver.com.

Navigation