Вас вітає PowerArchiver

Ласкаво просимо!

Шановний користувачу, ми вдячні Вам за встановлення PowerArchiver - найповнішого засобу архівації для сімейства Windows®. Ми сподіваємося, що Вам сподобається наша програма і Ви зареєструєте її для подальшого свого використання .

Введення

PowerArchiver має сучасний, легкий у використанні інтерфейс та підтримує більшість стиснутих та закодованих файлів, і також багато потужних можливостей та інструментів. Ми вважаємо, що PowerArchiver є найбільш повним засобом архівації з доступних сьогодні .

Про цю довідку

Ця довідкова система є дуже всеосяжною і може відповісти на всі Ваші запитання стосовно PowerArchiver або його функціональних можливостей. Вона починається з простого Ознайомлення , у якому показано найосновніші етапи використання PowerArchiver, після якого йде пояснення кожної можливості та функції PowerArchiver. Хоча наша довідка є простою для читання, вона потребує основних умінь роботи з комп'ютером - тож якщо Вам невідомі такі терміни, як файл, папка чи вікно, Вам краще ознайомитися з основними прийомами роботи з комп'ютером перед вивченням PowerArchiver. Після цього, PowerArchiver буде легким для вивчення та використання.

Ще дещо про PowerArchiver

PowerArchiver вміщує усі основні можливості, що можна очікувати від програми стиснення / засобу архівації: Ви можете читати та видобувати з багатьох різних форматів і також Ви можете створювати архіви багатьох різних форматів, включаючи 7-zip, який є одним із найкращих форматів стиснення, що зараз використовуються. PowerArchiver відрізняється від багатьох подібних програм можливостями, які він має. Простіше говорячи, PowerArchiver є однією з найбільш інноваційних утиліт свого типу, і багато можливостей, що Вам подобаються у програмах стиснення, були першими запроваджені у PowerArchiver. А саме наші потужні розширення провідника, збереження паролів та широка підтримка шифрування, інструменти для виконання резервного копіювання, перетворення архівів, інструмент одночасного видобування, інструмент пакетного створення zip, ftp-інтегряція, потужна підтримка SFX, та безліч інших інструментів і легкий шлях виконання дій у всьому додатку.

Замовлення

Просимо взяти до уваги, що PowerArchiver не є безкоштовною програмою. Розробники та їхні сім’ї залежать від наших користувачів, які реєструють PowerArchiver для домашнього чи ділового використання. PowerArchiver є однією з програм, якими найбільше користуються в світі, але все-таки менш ніж 0.1% людей, що користуються нею, дійсно її реєструють. Будь ласка, купіть Вашу копію PowerArchiver :

  • Придбати PowerArchiver через Інтернет
  • Додаткова інформація про замовлення PowerArchiver із довідки

Додаткова Інформація

Для отримання останньої інформації про PowerArchiver та інші продукти, будь ласка, відвідайте таш Веб-сайт: http://www.powerarchiver.com.

Зверніться до Змісту, що знаходиться ліворуч, щоб отримати додаткову інформацію про конкретні можливості PowerArchiver та для поглибленого ознайомлення.

Navigation