Witamy w PowerArchiver

Witamy!

Drogi kliencie, dziękujemy Ci za zainstalowanie PowerArchiver - potężnego narzędzia archiwizacyjnego dla produktów rodziny Windows®. Mamy nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowany naszym programem i zarejestrujesz go w celu dalszego użytkowania.

Wprowadzenie

PowerArchiver posiada nowoczesny, łatwy w użyciu interfejs, oraz obsługuje większość archiwów i kodowanych plików dostarczając wielu narzędzi i opcji w tym celu. Wierzymy, że PowerArchiver jest najbardziej rozbudowanym narzędziem archiwizacyjnym na dzień dzisiejszy.

O tym pliku pomocy

Ten plik pomocy jest bardzo obszerny i odpowiada na każde pytanie jakie może się pojawić w trakcie użytkowania PowerArchiver. Zaczyna się od prostego Kursu skróconego, który prezentuje podstawowe używanie PowerArchiver i wyjaśnia opcje i funkcje PowerArchiver. Aby nasz plik pomocy był łatwy do czytania, wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu komputerów - jeśli nie wiesz co oznaczają takie pojęcia jak plik, katalog lub okno, powinieneś najpierw zapoznać się z podstawową wiedzą na temat pracy z komputerem zanim zaczniesz używać PowerArchiver.

Więcej o PowerArchiver

PowerArchiver zawiera wszystkie podstawowe funkcje jakich możesz wymagać od programów kompresujących / narzędzi archiwizacyjnych - możesz przeglądać i wypakowywać wiele różnych formatów, możesz także tworzyć archiwa w różnych formatach, włączając w to 7-zip który jest aktualnie najlepszym formatem kompresji. To co różni PowerArchiver od wielu innych podobnych narzędzi jest bogactwo zaawansowanych funkcji. Po prostu, PowerArchiver jest jednym z najbardziej innowacyjnych narzędzi w swoim rodzaju i wiele opcji które teraz każdy wymaga aby były zastosowane w narzędziach archiwizacyjnych było po raz pierwszy zastosowane w PowerArchiver. Takie jak rozszerzona powłoka Eksploratora, Menadżer Haseł i zaawansowana obsługa szyfrowania, narzędzie Kopii zapasowej, konwersja archiwów, wielokrotne wypakowywanie, grupowe pakowanie, obsługa FTP, świetna obsługa SFX i wiele innych narzędzi usprawniających pracę z aplikacją. PowerArchiver szczyci się tym, jak łatwo i inteligentnie można wykonywać dowolne zadania w całej aplikacji. Wersja profesjonalna dodatkowo posiada inne przydatne funkcje: nagrywanie CD/DVD/BD, klient FTP i wiele zaawansowanych opcji kopii zapasowych.

Rejestracja

Proszę pamiętać, że PowerArchiver nie jest programem darmowym. Programiści i ich rodziny zależą od użytkowników którzy zarejestrowali PowerArchiver do użytku domowego lub komercyjnego. PowerArchiver jest jednym z najczęściej używanych programów na świecie, jednak mniej niż 0.1% ludzi używających go dokonała rejestracji. Proszę zarejestrować swoją kopię PowerArchiver:

  • Zakup PowerArchiver on-line
  • Więcej informacji o rejestracji PowerArchiver w pomocy

Dodatkowe informacje

Aby zobaczyć najnowsze informacje o PowerArchiver i innych produktach, odwieź stronę programu: http://www.powerarchiver.com.

Sprawdź zawartość pliku pomocy po lewej stronie aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami o funkcjach PowerArchiver w dalszych częściach poradnika.

Navigation